Räätsamatk Tammsaare radadel Koitjärve rabas

Eesti Matkaliidu liikme Reimann Retkede EV100 juubelimatkasarja matk

Kogupereüritus
EST ENG RUS

Koitjärve raba räätsaretkel saad tutvuda Koitjärve küla ja rabaga, mis on A.H. Tammsaare loominguga tihedalt seotud paigaks. Koitjärvel Oru talus veetis kirjanik pikki aastaid. Koitjärve raba on kuulus ka raba keskel oleva ainulaadse Kivijärve poolest, kus keset rabajärve asuva saare ümbruses on rohkelt kive. Arvatakse, et just Koitjärvega seotud paigad inspireerisid Tammsaaret “Tõe ja õiguse” kirjutamisel.

Retkel saad nautida loodust ning võimalust pääseda räätsadega kaunitesse kohtadesse, mis muidu oleksid raskesti ligipääsetavad!

Retke kestus: 5-6 tundi
Hind ühele inimesele: 30 eur (kehtib alates 6 inimesest)

Hind sisaldab: räätsaretke algõpet, matkajuhi teenust, räätsaretke varustust (räätsad, säärised), matkasööki

Registreerumine ja täpsem info:  +372 511 4099 või info@retked.ee

Korraldaja

Reimann Retked OÜ

Reimann Retked korraldab aastaringselt harivaid matku looduses. Peamisteks retkedeks varakevadel suurvee ajal on parvematkad jõgedel, hiliskevadel käime süstadega jõgedel kopraid vaatlemas. Suve veedame meresüstaga matkates ja tutvudes Eestimaa väikesaartega, kuhu ilma süstata on keeruline ligi pääseda. Räätsamatku rabades teeme peamiselt sügis-talvisel perioodil, aga räätsadega võib soid ja rabasid avastamas käia aastaringselt. Kui talvel piisavalt lund on, siis korraldame tõukekelguretki Kõrvemaa saaniradadel.