Rahvusvaheline konverents "Digitaalsed linnad - elamisväärsus ja taskukohasus"

Konverents ühendab endas maailma suurlinnade tulevikuväljavaated ning Eesti e-eduloo, tuues osalejad üle maailma kokku tähistama sellega EV100. sünnipäeva.

EST ENG

Linnade digitaalsele arengule keskenduv konverents ühendab endas maailma suurlinnade tulevikuväljavaated ning Eesti e-eduloo, tuues osalejad üle maailma kokku tähistama sellega EV100. sünnipäeva.

Ühepäevane rahvusvaheline konverents toimub Eesti filmimuuseumi ruumides 7. juunil 2018. Konverents on osa 6.-8. juunini 2018 Tallinnas toimuvast Euroopa Elamuorganisatsioonide Ühenduse Housing Europe Üldkogust ning on registreerumiseks avatud kõigile huvilistele. Konverentsi korraldavad Eesti Korteriühistute Liit ja Housing Europe.

Konverents toob Tallinnasse esinema innovaatilise linna temaatika eksperdid üle maailma ning tutvustab muuhulgas Eesti e-lahendusi ja e-edulugu.

Konverentsi kava ja info registreerimisvõimaluste kohta aadressilt: http://ekyl.ee/avaleht/konverents-digitaalsed-linnad/

Korraldaja

Eesti Korteriühistute Liit

Eesti Korteriühistute Liit on 1996. aastal loodud korteriühistuid ühendav üleriigiline liikmesorganisatsioon, kuhu kuulub ligi 1400 korteriühistut. Liit esindab korteriühistute huvisid kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil, osaleb korteriühistuid puudutavas seadusloomes ning pakub professionaalseid teenuseid nii korteriühistutele, ettevõtetele kui partneritele avalikus ja mittetulundussektoris. Meie esindused leiab Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares, kuid Liidu tegevus toimub kõikjal Eestis. Eesti Korteriühistute Liit on ajakirja "Elamu" väljaandja.