Regio reisijuht ''EV100 - Riigi teekond''

'EV100 - Riigi teekond' on reisijuht-kaart, mis on hea abimees rännakutel läbi Eesti kohtadesse, mis on olnud olulised meie iseseisvuse sünnil.

Valmis!
Valmis!

Mart Laari koostatud reisijuht tutvustab Eesti iseseisvuse sünniga seotud olulisi paiku. Saja aasta jooksul on Eesti Vabariik jätnud arvukalt jälgi, mida isegi võõrvõimu aastakümned pole suutnud kustutada. Eesti Vabariigi 100 aasta juubeli künnisel näib seetõttu igati mõttekas vaadata käidud teele ning tuua välja need 277 kohta üle Eesti ning lisaks 19 Lätis ja Soomes, mis on olnud olulised ja tähenduslikud seoses Eesti iseseisvusega.
Raamatust ja kaardist koosnev reisijuht on hea abimees rännakul läbi ajaloo ja Eesti – Sõrvest Narvani ja Dirhamist Värskani. Kõikide objektide juurde on lisatud aadress ja koordinaadid.
Head lugemist, meenutamist ja reisi!

Formaat: 142 x 240 mm
Lehekülgede arv: 224 lk
Kaardi mõõdud (voldituna reisijuhi tagakaane taskus): 990 x 690 mm
http://pood.regio.ee/ev-100-riigi-teekond-eesti-iseseisvusega-seotud-paigad

Reisijuht 'EV100 - Riigi teekond' ilmus 05.12.2017

Algataja

Regio OÜ

Regio tegevusalad on kaartide loomine, ruumiandmete kogumine, töötlemine, visualiseerimine. Regio toodab aastas mitusada erineva nimetusega kaarti, enamik nendest valmistatakse tellimuse põhjal ja ainult mõnes eksemplaris. Oskame teha kaarte, mis on ilusad, loetavad ja täpsed kõigis mõõtkavades iga ülesande lahendamiseks. Geoinfo vallas kuulub Regiole enimkasutatav, ainuke pidevalt uuenev ning ühtlase kvaliteediga Balti riikide teedeandmestik ja mahukaim aadressandmebaas. Omame pikaajalist kogemust erinevate ruumiandmete töötlemisel ja haldamisel. REGIO asutati 1990. aastal Tartu Ülikooli spin-off firmana. Alates 1. jaanuarist 2016 tegutseb Regio OÜ. Oleme spetsialiseerunud keerukate ja infomahukate kaartide tootmisele, lisaks trükitavatele kaartidele valmistame ka GPS-kaarte. www.regio.ee pood.regio.ee facebook.com/regioeesti/

Märksõnad