Remniku laager: noorte unistused on meie tulevik, kolmas vahetus ja Gala

Meie noorte unistused on täna, siis kui meie vabariik on 100.aastane, on määravaks teeraja andjaks järgmiseks Eesti juubeliürituseks ehk 200. sünnipäevaks. Mida noored unistavad? 

EST

Remniku noortelaagris osaleb sel suvel erinevatest Eesti maakondadest üle 800 noore vanuses 7-15. Meie noortel on oma unistused, mida nad oma riigis teha soovivad, mida muuta, mida alles jätta, mida uut luua. Need samad noored on mõnekümne aasta pärast loomas erinevates Eesti maakondades ja ametites meie, Eesti, tulevikku. Kuid nad ju loovad seda juba praegu - unistustel on suur jõud teostuda! Suve jooksul on meil neli laagrivahetust ja igas laagrivahetuses jäädvustame noortega fotode- ja videotena noorte unistused ning noored korraldavad Remniku noortelaagri oma EV100 Gala meie Kultuurikatlas

Korraldaja

Lastekaitse Liidu Lastelaagrite OÜ

Lastekaitse Liidu Lastelaagrite OÜ on loodud täitmaks Lastekaitse Liidu missiooni, et meie õnnelikel lastel ja noortel säraksid silmad pakkudes erinevaid hariduslikke programme õppetöö ajal ja noortelaagreid koolivaheaegadel. Meie missioon: tegutseme selle nimel, et lapsed ja noored saaksid erinevate valikute kaudu sisukalt aega veeta, õppida ja kogemusi saada. Meie väärtused: väärtustame sisukalt veedetud aega, sest elamus pakub vaheldust ning uut õpikogemust. Moto: Elamus = Kogemus. Meie visioon: oleme tunnustatud ja mõjukas ülevabariigiline keskus, kelle teenuseid kasutavad laialdaselt koolid, noortekeskused, omavalitused ja ettevõtjad oma arendamiseks ning meeskonnatööks.