Reval Folk: Madingma, Stefan ja Diederik Timmermans (BEL)

Vabariigi 100. sünnipäeva puhul toome Eestisse ansambli Madingma - vennad Stefan ja Diederik Timmermans (BEL), kes on viimase 25 aasta jooksul andnud märkimisväärse panuse eesti folgimaastikku.

Kogupereüritus
EST
Concert

Flaami vennad ja pärimusmuusikud, Stefan ja Diederik Timmermans armastavad Eestit ilmselt sama palju kui oma kodumaad. Duo on nimelt siinsele folgipublikule esinenud 25 aasta jooksul lugematuid kordi erinevates koosseisudes ja tänu sellele on neist saanud lähedased sõbrad paljudele eestlastele.

Vendadel on imetabane võime publikuga suhestuda ja neid kaasa haarata. Oma kontserdil viivad nad kuulaja rännakule läbi Euroopa pärimuskultuuri, keskendudes flaami muusikale. Kuna Stefan on viimased pool aastat elanud Hispaanias (Valentsias), on ehk uudiseid oodata ka sealt...

Kontserdid toimuvad neljas paigas:
• 13.02 kell 19 – Saaremaa, Saaremaa Veski (Pärna tn 19, Kuressaare)
• 14.02 kell 19 – Tartu, Sisevete Saatkond (Vabaduse pst, Tartu)
• 15.02 kell 19 – Viljandi, Pärimusmuusika Ait
• 16.02 kell 19 – Tallinn, Vanalinna Muusikamaja (Uus 16c)
Korraldajad: Saaremaa Folgiklubi, Tartu Sisevete Saatkond, Eesti Pärimusmuusika Keskus, MTÜ Reval Folk (peakorraldaja ja maaletooja)

17. veebruaril kell 14.00-15.30 toimub Eesti Muusikaakadeemias (ruum C-105) kõigile huvilistele Stefan Timmermansi õpituba, mis käsitleb flaami pärimusmuusikat ning osalejad saavad kindlasti selgeks ka mõne pilliloo.

16.02 kontserdil Tallinnas toimetab kohvik „Koloniaal“, uksed avanevad kell 18.
Muusikamaja ülakorrusel on lastele avatud mängutuba.

PILETID Piletilevist piletid 5-30
Koolieelikud tasuta

Tallinna kontserdile: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/festival/muusika/madingma-stefan-ja...

Viljandi kontserdile: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rahvamuusika/madingma-stefa...

Tartu ja Kuressaare kontsertide piletid saab soetada kohapealt.

Rohkem infot: www.revalfolk.ee www.facebook.com/revalfolk

Korraldaja

MTÜ Reval Folk

Reval Folk on MTÜ Reval Folk ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ehk EMTA pärimusmuusika eriala koostöös alguse saanud kontsertide sari ja kodanikualgatus. Reval Folgi eesmärgiks on pakkuda inimestele asises Tallinnas võimalusi tuletada endale meelde oma põlist olemust ja ühendust nii iseenda kui teineteisega. Meie teiseks suureks eesmärgiks on innustada ja inspireerida noori õppima pärimusmuusikat professionaalsel tasemel, teadvustades selleks võimalusi ka pealinnas, Muusika- ja Teatriakadeemias, ja kandma seeläbi meie omakultuuri edasi nii Eestis kui välismaal. Samuti soovime ühendada erinevaid põlvkondi ja suurendada meie kokkutulemiste läbi nende vahelist sotsiaalset sidusust.