Revüülavastus Forever Young kabareeõhtu Viru Hotellis

Revüülavastus Forever Young on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale ja räägib kirglikult kuuma ja irooniliselt vaimuka loo armastusest ja vabadusest, iseseisvusest ja isepäisusest.

Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

Kõigi meeltega nauditava kabareeõhtu terviku eest kannavad hoolt ETA Starlight Cabaret’ lavastaja Kristjan Kurm ja Viru hotelli Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere.

Esinevad Eesti Tantsuagentuuri revüüteatri Starlight Cabaret’ tantsuartistid ning laulusolistid Nele-Liis Vaiksoo või Kristiina Renser, Irina Haak ning Kalle Sepp või Bert Pringi. Kaasahaarav kolmeosaline revüülavastus juhib vaataja läbi armastuse wabariigi, armastusevaba riigi ja vabaarmastuse riigi. Stilistiliselt kirevas revüüs näeb numbreid balletist hip-hopini ja polkast rokini, on duette ja klassikalist görliderivi.

Laual on Viru hotelli Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere uus à la carte looming, mis on inspireeritud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevast. Maitseelamused ulatuvad Eestimaa põdralihast Alaska hõbelõheni, Eestimaa vuttidest Marseille' sadamalinna kalaroogadeni. Soovijatele saab tõeks paljude eestlaste veerandsaja aasta tagune lubadus vabaduse nimel kasvõi kartulikoori süüa. Õhtusöögi krooniks on peakokka dessert ning toitude juurde sobitatud veinivaliku eest on hoolitsenud Eesti parimate sommeljeede tiim!

Vaata lisa ja osta pilet: www.viru.ee ja piletilevi.ee Starlight Cabaret revüülavastus Forever Young ja Eesti 100 – meelelised naudingud laval ja laudadel!

Korraldaja

Sokos Hotels Tallinn

Sokos Hotels Tallinn hõlmab kahte südalinna hotelli - Original Sokos Hotel Viru ja selle kõrval asuvat Eesti disaini ja lugude hotelli, Solo Sokos Hotel Estoriat. Hotelle opereerib SOK kontserni tütarfirma AS Sokotel. Estoria hotellis on 93 hotellituba, Virus on tube 423, lisaks on kompleksis linna suurim konverentsikeskus, Eesti esimene hotellimuuseum, show & dinner restoranis Merineitsi, restoran Amarillo ja ööklubi Cafe Amigo. Hotellikompleksil on pool miljonit külastust aastas.