RMK juubelimetsa istutustalgud Koorastes

Eesti Vabariik tähistab sel aastal oma 100. juubelit. Sama uhket sünnipäeva peab ka Eesti riigimets - 13. novembril 1918 alustas tegevust Eesti Riiklik Metsavalitsus. 

Kogupereüritus
EST

Kutsume Sind Eesti Vabariigi ja Eesti riigimetsa juubeliaasta puhul 18. mail RMK metsaistutustalgutele, et uue metsapõlve kasvamapanekuga panna alus uuele sajandi loole. Paneme ühiselt kasvama tulevikumetsa oma lastele ja lastelastele, et saja aasta pärast oleks sel metsal rääkida juba oma lugu.   

Kell 12.00 koguneme istutuslangil. RMK kogenud metsamehed jagavad istutajatele nõuandeid. Istutajad varustame vajalike töövahenditega.  
Kell 13.30 pakume registreerunud osalejatele maitsvat suppi ning võimalust osa saada metsatoa juttudest. Metsatoas pajatame lugusid Eesti metsa ajaloost ja metsa eluringist. 
Kell 15.00 lõpetame päeva ühispildi ja istutuspäeva tähistava tahvli paigaldamisega, et jäädvustada uue metsa eluringi algus.

Ootame istutama töökollektiive, sõpruskondi ja peresid, kes naudivad looduses viibimist. Pane oma seltskond kirja ja aita metsal juured mulda saada!

Lisainfo ja registreerimine talgutele: http://rmk.ee/juubelimets/talgud/rmk-metsaistutustalgud

Korraldaja

Riigimetsa Majandamise Keskus

Riigimetsa Majandamise Keskus ( RMK) on Eesti riigile kuuluva metsa ja teiste mitmekesiste looduskoosluste hoidja, kaitsja ja majandaja. RMK kasvatab metsa, hoiab loodusväärtusi, teenib riigile metsa majandades tulu, loob looduses liikumise võimalusi ja jagab loodusharidust.