RMK suure ühismatkamise Hiieveski - Aegviidu etapp

Eesti Vabariigi 100. juubeli tähistamiseks korraldab RMK suure ühismatkamise, millega on oodatud liituma kõik matkahuvilised. 

Kogupereüritus
EST

Eesti Vabariigi 100. juubeli tähistamiseks korraldab RMK erinevaid matku üle Eesti. Tule ja saa osa suurest suveseiklusest!

24. augustil jätkub matk Ikla – Aegviidu vahel Hiieveski telkimisalalt. Päeva jooksul läbitakse jalgsi 21 km ning õhtuks jõutakse Noku lõkkekohta. Matkajuhiks on rõõmsameelne Kaidi Jõesalu, kelle särtsakas iseloom nakatab kindlasti kõiki matkakaaslasi ning annab indu matkatee käändudest-konarustest hoolimata Eestimaa ilu nautida.

Matkajad ööbivad RMK Noku lõkkekohas, kus miinimumvarustusena on kindlasti olemas lauad-pingid, kuivkäimla, lõkkease. Magatakse matkajate endi poolt kaasavõetud telkides.

Matkapäeva hinnad:
Täiskasvanutele 9€
Lastele vanuses 7-13 aastat 5€
Alla 7-aastastele lastele TASUTA!

Matkapäeva hind sisaldab matkajuhi teenust, transporti matkale ja matkalt ära, matkasööki 3 korda päevas ning varustuse ja jalgrataste transporti. 

Transfeerpunktiks sellel etapil on Aegviidu. 

Matkale registreerimine kestab 30. juunini. Täpse info matkaetapi ja registreerimise kohta leiab http://rmk100.ee/yhismatk/

 

Korraldaja

Riigimetsa Majandamise Keskus

Riigimetsa Majandamise Keskus ( RMK) on Eesti riigile kuuluva metsa ja teiste mitmekesiste looduskoosluste hoidja, kaitsja ja majandaja. RMK kasvatab metsa, hoiab loodusväärtusi, teenib riigile metsa majandades tulu, loob looduses liikumise võimalusi ja jagab loodusharidust.