RMK suure ühismatkamise Ikla - Kõrtsi-Tõramaa etapp

Eesti Vabariigi 100. juubeli tähistamiseks korraldab RMK matkateel suure ühismatkamise, millega on oodatud liituma kõik matkahuvilised. 

Kogupereüritus
EST

Juubelisuvel kutsub RMK matkama uuendatud matkaradadel. Matkal liigutakse mööda tähistatud RMK Ikla - Aegviidu matkateed ja matkajuhiks on sellel etapil Kaidi Jõesalu. 

RMK Ikla - Aegviidu matkatee 1. etapp Iklast Kõrtsi-Tõramaale kestab 3 päeva.

  • 17. august Ikla puhkekoht - Rae järve telkimisala, päeva distants 50 km läbitakse jalgratastel ja jalgsi.
  • 18. august Rae järve telkimisala - Kopra tare metsaonn, päeva distants 27 km läbitakse jalgsi.
  • 19. august Kopra tare metsaonn - Soomaa külastuskeskus, päeva distants 34 km läbitakse jalgratastel.

RMK suure ühismatkamise gruppe juhivad kogenud matkajuhid, kes korraldavad kõike retkega seotut kõigil matkapäevadel. Matkajuhid pajatavad põnevaid jutte matkateele jääva 100 loo, loodusväärtuste ning matkatarkuste kohta.

Ööbitakse RMK telkimis- ja lõkkekohtades, kus on miinimumvarustusena kindlasti olemas lauad-pingid, kuivkäimla, lõkkease. Magatakse matkajate endi poolt kaasavõetud telkides.

Matkapäeva hind on:
Täiskasvanutele 9€
Lastele vanuses 7-13 aastat 5€
Alla 7-aastastele lastele TASUTA!

Matkapäeva hind sisaldab matkajuhi teenust, transporti matkale ja matkalt ära, matkasööki kolm korda päevas ning varustuse ja jalgrataste transporti. Transfeerpunktiks on Pärnu. 

Matkale registreerimine kestab 30. juunini. Täpse info matkaetapi ja registreerimise kohta leiab http://rmk100.ee/yhismatk/

Korraldaja

Riigimetsa Majandamise Keskus

Riigimetsa Majandamise Keskus ( RMK) on Eesti riigile kuuluva metsa ja teiste mitmekesiste looduskoosluste hoidja, kaitsja ja majandaja. RMK kasvatab metsa, hoiab loodusväärtusi, teenib riigile metsa majandades tulu, loob looduses liikumise võimalusi ja jagab loodusharidust.