RMK suure ühismatkamise Kantsi - Võlingi etapp

Eesti 100. juubeli tähistamiseks korraldab RMK matkateel suure ühismatka, millega on oodatud liituma kõik matkahuvilised. 

EST

RMK suure ühismatkamise gruppe juhivad kogenud matkajuhid, kes korraldavad kõike retkega seotut kõigil matkapäevadel, kellega eksimist karta pole ja kes pajatavad põnevaid jutte matkateele jääva 100 loo, loodusväärtuste ning matkatarkuste kohta.

Matkal liigume mööda tähistatud RMK Ähijärve-Aegviidu matkatee haru ja matkajuhiks on Alar Sikk

4. etapp Kantsilt Võlingile kestab 3 päeva.

19. august Kantsi lõkkekoht - Kaiu lõkkekohad, päeva distants 59 km läbitakse jalgratastel

20. august Kaiu lõkkekohad - Elistvere telkimisala, päeva distants 23 km läbitakse jalgratastel

21. august Elistvere telkimisala - Võlingi lõkkekoht, päeva distants 75 km läbitakse jalgratastel

Ööbitakse RMK telkimis- ja lõkkekohtades, kus on miinimumvarustusena kindlasti olemas lauad-pingid, kuivkäimla, lõkkease. Magatakse matkajate endi poolt kaasavõetud telkides.

Matkapäeva hind on:
Täiskasvanutele 9€
Lastele vanuses 7-13 aastat 5€
Alla 7-aastastele lastele TASUTA!

Matkapäeva hind sisaldab matkajuhi teenust, transporti matkale ja matkalt ära, matkasööki 3x päevas ning varustuse ja jalgrataste transporti. 

Matkale registreerimine kestab 30. juunini. Täpse info matkaetapi ja registreerimise kohta leiab http://rmk100.ee/yhismatk/yldinfo

Korraldaja

Riigimetsa Majandamise Keskus

Riigimetsa Majandamise Keskus ( RMK) on Eesti riigile kuuluva metsa ja teiste mitmekesiste looduskoosluste hoidja, kaitsja ja majandaja. RMK kasvatab metsa, hoiab loodusväärtusi, teenib riigile metsa majandades tulu, loob looduses liikumise võimalusi ja jagab loodusharidust.