RMK suure ühismatkamise Peraküla - Padise etapp

Eesti Vabariigi 100. juubeli tähistamiseks korraldab RMK suure ühismatkamise, millega on oodatud liituma kõik matkahuvilised. Matkad toimuvad erinevatel RMK matkaradadel.

Kogupereüritus
EST

Juubelisuvel kutsub RMK matkama uuendatud matkaradadel. Matkal liigutakse mööda tähistatud RMK Peraküla - Aegviidu matkateed ja matkajuhiks on sellel etapil Tõnu Pihelgas. 

RMK Peraküla - Aegviidu matkatee 1. etapp Perakülast Padisele kestab 3 päeva.

  • 16. august Nõva külastuskeskus - Keibu I lõkkekoht, päeva distants 13,5 km läbitakse jalgsi.
  • 17. august Keibu I lõkkekoht - Vihterpalu lõkkekoht, päeva distants 13 km läbitakse jalgsi.
  • 18. august Vihterpalu lõkkekoht - Padise lõkkekoht, päeva distants 26 km läbitakse jalgsi.

RMK suure ühismatkamise gruppe juhivad kogenud matkajuhid, kes korraldavad kõike retkega seotut kõigil matkapäevadel. Matkajuhid pajatavad põnevaid jutte matkateele jääva 100 loo, loodusväärtuste ning matkatarkuste kohta.

Ööbitakse RMK telkimis- ja lõkkekohtades, kus on miinimumvarustusena kindlasti olemas lauad-pingid, kuivkäimla, lõkkease. Magatakse matkajate endi poolt kaasavõetud telkides.

Matkapäeva hind on:
Täiskasvanutele 9€
Lastele vanuses 7-13 aastat 5€
Alla 7-aastastele lastele TASUTA!

Matkapäeva hind sisaldab matkajuhi teenust, transporti matkale ja matkalt ära, matkasööki 3x päevas ning varustuse ja jalgrataste transporti. 

Matkale registreerimine kestab 30. juunini. Täpse info matkaetapi ja registreerimise kohta leiab http://rmk100.ee/yhismatk/

Korraldaja

Riigimetsa Majandamise Keskus

Riigimetsa Majandamise Keskus ( RMK) on Eesti riigile kuuluva metsa ja teiste mitmekesiste looduskoosluste hoidja, kaitsja ja majandaja. RMK kasvatab metsa, hoiab loodusväärtusi, teenib riigile metsa majandades tulu, loob looduses liikumise võimalusi ja jagab loodusharidust.