RMK suure ühismatkamise Rabivere - Paunküla mäed etapp

Eesti 100. juubeli tähistamiseks korraldab RMK matkateel suure ühismatkamise, millega on oodatud liituma kõik matkahuvilised. 

Kogupereüritus
EST

RMK suure ühismatkamise gruppe juhivad kogenud matkajuhid, kes korraldavad kõike retkega seotut kõigil matkapäevadel, kellega eksimist karta pole ja kes pajatavad põnevaid jutte matkateele jääva 100 loo, loodusväärtuste ning matkatarkuste kohta.

Matkal liigutakse mööda tähistatud RMK Penijõe - Aegviidu matkateed ja matkajuhiks on sellel etapil Maarja Mirjam Rajasaar. 

RMK Penijõe - Aegviidu matkatee 3. etapp Rabiverest Paunküla mägedele kestab 2 päeva.

22. august Rabivere lõkkekoht - Naisteraba lõkkekoht, päeva distants 44 km läbitakse jalgratastel ja jalgsi.

23. august Naisteraba lõkkekoht - Paunküla lõkkekoht, päeva distants 21 km läbitakse jalgsi.

Ööbitakse RMK telkimis- ja lõkkekohtades, kus on miinimumvarustusena kindlasti olemas lauad-pingid, kuivkäimla, lõkkease. Magatakse matkajate endi poolt kaasavõetud telkides.

Matkapäeva hind on:
Täiskasvanutele 9€
Lastele vanuses 7-13 aastat 5€
Alla 7-aastastele lastele TASUTA!

Matkapäeva hind sisaldab matkajuhi teenust, transporti matkale ja matkalt ära, matkasööki 3x päevas ning varustuse ja jalgrataste transporti. 

Transfeerpunktiks sellel etapil on Rapla. 

Matkale registreerimine kestab juulikuuni või kuni kohti jagub. Täpse info matkaetapi ja registreerimise kohta leiab http://rmk100.ee/yhismatk/

Korraldaja

Riigimetsa Majandamise Keskus

Riigimetsa Majandamise Keskus ( RMK) on Eesti riigile kuuluva metsa ja teiste mitmekesiste looduskoosluste hoidja, kaitsja ja majandaja. RMK kasvatab metsa, hoiab loodusväärtusi, teenib riigile metsa majandades tulu, loob looduses liikumise võimalusi ja jagab loodusharidust.