Rukkimaarjapäeva seiklusrännak Saaremaal

Seiklusrännak Saaremaal on vahva viis ennast proovile panna ja Eestimaa loodust avastama! Kohtume 18. augustil kell 13 Saaremaal Mihkli Talumuuseumis!

Kogupereüritus
EST

18. augustil, Eesti Looduse Päeval oled oodatud seiklusrännakule Saaremaale avastama Tagamõisa poolsaart.

Seiklusrännaku algus on kell 13 ja lõpp kell 18.

Start antakse Mihkli Talumuuseumi õuelt Vikilt.

Registreerimine ja hinnainfo leiad siit.

Mis on seiklusrännak?

Seiklusrännak on vahva võistkondlik üritus, mis ühendab endas kaardi järgi liikumise, võistkonna liikmete nutikuse, osavuse ja koostööoskuse ning Eesti rahvakalendri tähtpäevad. Loe lähemalt siit.

 

Rukkimaarjapäeva  seiklusrännaku start ja finiš asub Kihelkonna lähedal paikneva Mihkli Talumuuseumi õuel. See seiklusrännak tuleb kindlasti kõige rahvuslikum ning vanu eestlaste traditsioone meenutav. Teisalt pakub augustikuine Saaremaa ja eriti just Kihelkonna ning Tagamõisa poolsaare kant ka erakordseid looduselamusi.

Lubame, et ka sellel rännakul ei tule seiklustest puudu, aga enamus nendest on natuke teise suunitlusega, kui ülejäänud seiklusrännakute seiklused.

Rukkimaarjapäeva seiklusrännaku rada kulgeb Saaremaa muistetel aladel jõudes välja Miku Metsapargi vanu aegu ning kombeid meenutavate radadeni.

Kiirelt kulgejad võivad koguda rännaku vältel ca 30-40 jooksu-kõnnikilomeetrit. Rahulikumad ja väiksema orienteerumiskogemusega  seiklejad leiavad ka ca 10 – 15 kilomeetri läbimisel piisavalt põnevaid lisaülesandeid ning jalgradade läheduses asuvaid orienteerumispunkte.

Korraldaja

Aldabra OÜ

Seiklusrännak on vahva võistkondlik üritus, mis ühendab endas kaardi järgi liikumise, võistkonna liikmete nutikuse, osavuse ja koostööoskuse ning Eesti rahvakalendri tähtpäevad.