"Sada helimaastikku stuudios 335" 1. kuulamissessioon

„Sada helimaastikku" on projekt, kus kogunetakse, et kuulata helisid etteantud teemal. Iga kuulamissessioon on ka kutse mingil tänapäeva maailmas olulisel teemal arutlemiseks.

5. juuni 2017 kell 20.00 toimub ARSi majas stuudios 335 kuulamissessioon. Tegemist on esimese üritusega seeriast "Sada helimaastikku stuudios 335", mis kuulub EV100 kunstiprogrammi.
Ürituse läbiviijateks on kunstnikud Laura Kuusk ja Camille Laurelli. Esimesel kuulamissessioonil on külas Islandil elav prantsuse kunstnik ja digikunsti revolutsionäär Serge Comte (http://sergecomte.free.fr/), kes toob kaasa oma helimaastikud ning valiku fiktiivse ning eksperimentaalse muusikalabeli DHMR helidest. Üritusel osalemiseks on vajalik eelregisteerimine, kuna kohtade arv on piiratud.

Kontakt: Laura Kuusk. laurakuusk@gmail.com

Korraldaja

EV100 kunstiprogramm

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks loodud kunstiprogrammis on ligi 100 kunstisündmust, mis jutustavad kunstikeeles Eesti olevikust, tulevikust ja minevikust. Eesti sünnipäeva tähistatakse kunstiga Ameerika Ühendriikides, Jaapanis, Itaalias ja mujal Euroopas ning samal ajal ka Virtsus, Valgas, Moostes, Sillamäel ja paljudes teistes Eesti paikades. EV100 kunstiprogrammi korraldavad Riigikantselei Eesti Vabariik 100 korraldustoimkond koos kunstiprogrammi koordineerivate Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuse ja Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskusega.

Märksõnad: