"Sada helimaastikku stuudios 335" 2. kuulamissessioon

„Sada helimaastikku" on projekt, kus kogunetakse, et kuulata helisid etteantud teemal. Iga kuulamissessioon on ka kutse mingil tänapäeva maailmas olulisel teemal arutlemiseks.

29.septembril algusega kell 19.30 toimub ARSi majas Pärnu mnt 154 sarjast “100 helimaastikku stuudios 335” teine kuulamissessioon. Ürituse autoriteks on kunstnikud Laura Kuusk ja Camille Laurelli. Tegemist on kuulamissessiooniga, kus osalejad jalutavad kõrvaklappidega ringi ning naudivad neile kunstnike poolt valitud heliprogrammi omas rütmis ja meeleolus.

Seekordse sessiooni teemaks on rändamised, liikumised, voolamised ja muutused.

Üritusel osalemiseks on vajalik registreeruda meiliaadressil: laurakuusk@gmail.com

Korraldaja

EV100 kunstiprogramm

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks loodud kunstiprogrammis on ligi 100 kunstisündmust, mis jutustavad kunstikeeles Eesti olevikust, tulevikust ja minevikust. Eesti sünnipäeva tähistatakse kunstiga Ameerika Ühendriikides, Jaapanis, Itaalias ja mujal Euroopas ning samal ajal ka Virtsus, Valgas, Moostes, Sillamäel ja paljudes teistes Eesti paikades. EV100 kunstiprogrammi korraldavad Riigikantselei Eesti Vabariik 100 korraldustoimkond koos kunstiprogrammi koordineerivate Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuse ja Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskusega.

Märksõnad: