"Sada helimaastikku stuudios 335" 3. kuulamissessioon

Kunstnikud Laura Kuusk ja Camille Laurelli tähistavad saabuvat Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva viies külastajad vana-aasta õhtul rändama helimaastikele.

EST ENG

31. detsembril 2017 algusega kell 20.00 toimub ARSi majas 3. kuulamissessioon sarjast "Sada helimaastikku stuudios 335".

Sel korral on erilise aastavahetuse-sessiooni teemaks hääl. Sündmusel osalejatel on võimalik valida kahe helikanali vahel ning kõrvaklappidega ringi kõndides püsida lainel ARSi majas 200m raadiuses.

Üritusel osalemiseks on vajalik eelregisteerimine, kuna kohtade arv on piiratud. Palume puhveti jaoks kaasa võtta sularaha.

Kuulamissessiooni algatajad on kunstnikud Laura Kuusk ja Camille Laurelli.

Kontakt: Laura Kuusk, laurakuusk@gmail.com

Korraldaja

EV100 kunstiprogramm

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks loodud kunstiprogrammis on ligi 100 kunstisündmust, mis jutustavad kunstikeeles Eesti olevikust, tulevikust ja minevikust. Eesti sünnipäeva tähistatakse kunstiga Ameerika Ühendriikides, Jaapanis, Itaalias ja mujal Euroopas ning samal ajal ka Virtsus, Valgas, Moostes, Sillamäel ja paljudes teistes Eesti paikades. EV100 kunstiprogrammi korraldavad Riigikantselei Eesti Vabariik 100 korraldustoimkond koos kunstiprogrammi koordineerivate Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuse ja Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskusega.

Märksõnad: