"Sada helimaastikku stuudios 335" 4. kuulamissessioon

„Sada helimaastikku" on kunstnike Laura Kuuse ja Camille Laurelli neljast kuulamissessioonist koosnev kunstiprojekt, kus kogunetakse, et kuulata helisid etteantud teemal. Iga kuulamissessioon on ka kutse mingil tänapäeva maailmas olulisel teemal arutlemiseks.

EST ENG

Reedel 13.04.2018 algusega kell 20.00 toimub Tallinnas ARSi majas neljas ja viimane kuulamissessioon ürituste sarjast "Sada helimaastikku stuudios 335. Vol 4: Rändamise - eri ".

Seekordsel Eesti 100. sünnipäevale pühendatud sessioonil on külalisteks DJd Katalooniast ja Korsikalt. Mõlemad elavad tegelikult Eestis ja tutvustavad rändamisega seotud helivalikut. Kollektiiv Beat Happens (Batman Rodriguez ja Didi Andreani) kuulub muusikalabeli DHMR alla.

Juhtmeta kõrvaklappidega ringi liikudes saavad osalejad valida kahe helikanali vahel. Info ja registreerimine: laurakuusk@gmail.com, telefon 55584609. Puhveti jaoks palume kaasa võtta sularaha.

Korraldaja

EV100 kunstiprogramm

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks loodud kunstiprogrammis on ligi 100 kunstisündmust, mis jutustavad kunstikeeles Eesti olevikust, tulevikust ja minevikust. Eesti sünnipäeva tähistatakse kunstiga Ameerika Ühendriikides, Jaapanis, Itaalias ja mujal Euroopas ning samal ajal ka Virtsus, Valgas, Moostes, Sillamäel ja paljudes teistes Eesti paikades. EV100 kunstiprogrammi korraldavad Riigikantselei Eesti Vabariik 100 korraldustoimkond koos kunstiprogrammi koordineerivate Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuse ja Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskusega.

Märksõnad: