Sada tundi loovuse heaks – 100 tundi tasuta loovteraapia töötubasid

Meie kingitus EV100 puhul on 100 tundi tasuta loovteraapia töötubasid Eesti inimestele.

EV100 – Sada tundi Loovteraapia töötubasid

Alati, kui keegi satub raskustesse, on nendega toime tulemiseks vaja üles leida oma loovus, ja just sellega loovteraapias tegeletaksegi. Loovteraapia on Eestis suhteliselt uus professionaalselt välja kujunenud psühhoteraapia, kus erinevaid kunstivorme kasutades otsitakse kliendi ja terapeudi koostöös seda, kuidas raskustest üle saada ja oma keha ning vaimu heas vormis hoida.

Eesti Loovteraapiate Ühingu ja Eesti Muusikateraapia Ühingu loovterapeudid kingivad EV 100. sünnipäeva puhul Eestimaa inimestele sada tundi tasuta loovteraapia töötubasid. Töötoad toimuvad Eesti eri kohtades ja algavad 2018. aasta alguses. Oma soovi kinkimises osaleda on kinnitanud üle kuuekümne loovterapeudi Tallinnast Tartuni ning Hiiu- ja Saaremaast Lõuna-Eestini ja ilmselt lisandub neid veelgi. Loovterapeudid korraldavad töötoad ise oma piirkonna erinevates koolides, lasteaedades, päevakeskustes ja kogukondades üle Eesti. Kuna esialgsed läbirääkimised on osa asutustega juba peetud, siis on olemas ka tagasiside, et kingitust juba väga oodatakse. :)
Kingituse infot hakkab kajastama selle tarbeks loodud avalik FB leht, kus töötubade info vastavalt nende toimumise järjekorrale aasta jooksul ilmuma hakkab.

Lisainfo ja kontakt: Ethel Espenberg (ethel@kunstiteraapiad.ee)

Loovterapeutide kingitus kestab kuni 2020. aasta 24. veebruarini. Töötubade toimumise aegade ja kohtade kohta saab täpsemat infot Loovterapeutide EV100 kingituse Facebooki lehelt. Loovterapeudid, kes kinkimises osalemist praeguseks kinnitanud on ja kellest mitmedki on kingituse saajatega ühendust võtnud ja ajakavas kokku leppinud: Ethel Espenberg, Sirje Pree, Tiiu Jalakas, Külli Hansen, Mai Sein-Garcia, Helen Tartes-Babkina, Teele Hallmägi, Mall Tamm, Alissa Ivanova, Mari Lipp, Valeria Siminko, Ene Pill, Külle Kadarik, Kärt Kase, Mari Mägi, Terje Kaldur, Kerli Kaaleste, Liisi Kõuhkna, Heli Preismann, Anneli Kaldoja, Lilia Märtmaa, Alice Pehk, Marion Untera, Anne-Ly Kasemaa, Kaia Laurik, Malle Luik, Karmen Linnamägi, Eve Lukk, Mari Peetsalu, Kerli Remmelgas, Kertu Rummel, Mariliis Tähepõld, Merle Hillep, Käll Kruusmägi, Maris Annus, Eha Rüütel, Kristi Schulze, Kaidi Kübar, Ulvi Nõmm, Laura Pley, Eva Raun, Epp Pruuns, Kertu Soonberg, Annely Starkopf, Katrin Saliste, Kristiina Salong, Õnne Aas-Udam, Jane Raidma-Voolaid, Maria Kohv, Urve Purga, Ludmilla Plotnikova, Helen Kivimägi, Kristi Raava, Liliana Samuljak, Annika Paju-Aarike, Moonika Laanetu, Rave Puhm, Iivi Kallaste, Anne Vaino, Svetlana Reinmets, Kertu Soonberg. Juubeliaasta jooksul lisandub siia nimesid kindlasti veel.

Algataja

Eesti Loovteraapiate Ühing ja Eesti Muusikateraapia Ühing