Sandra Jõgeva raamatu „Avalikud ja salajased märkmed“ esitlus Viljandi linnaraamatukogus

Kohtumine toimub kingituste sarjas „100 kohtumist Viljandi linna ja maakonna raamatukogudes“. Esitlus toimub raamatukogu Ameerika teabepunktis.Kõik raamatu- ja filmihuvilised on oodatud!

EST

Betti Alveri auhinna laureaat Sandra Jõgeva tutvustab oma uut raamatut, kultuurkapitali preemiaga pärjatud dokumentaalfilmi „Armastus ...“ tegemise ajal peetud päevikut „Avalikud ja salajased märkmed“.

Lugeja ees rullub lahti heast perekonnast pärit andeka kunstiüliõpilase V allakäiguspiraal, pikitud joomasööstude ja vägivallaga. See on lugu kunstist, alkoholist, armastusest ja selle luhtumisest. Kindlasti saab kohtumisel vastuse küsimusele, mis on saanud filmi ja päeviku kangelannast nüüd.

Jõuline, kaasahaarav ja vahetu filmipäevik on ühtlasi Sandra Jõgeva režissööriks kasvamise lugu ning pakub põnevaid pilguheite kolme kirjutamise aasta jooksul Tallinnas ja kaugemalgi kihanud kultuuriellu.

Esitlusel näeb filmikatkendit ja saab osta raamatut soodushinnaga.

Korraldaja

Viljandi Linnaraamatukogu

Toetame süsteemselt ja järjepidevalt eesti keele ja kultuuri säilimist, lugemisharjumuste kujundamist, elukestvat õpet ja enesetäiendamist. Pakume külastajatele sõbralikku ja kaasaegsete lahendustega keskkonda.