SCULT Fest & Awards 2018

Tunnustatakse Eesti ja maailma parimaid spordivabatahtlikke. Samuti tutvustatakse välismaistele külalistele Eestit ja Eesti 100. sünipäeva. 

ENG

SCULT Fest & Awards 2018 on spordikorraldajate suur inspiratsioonipäev, mille fookuseks on edukate spordisündmuste tulevik. Päeva jooksul esinevad erinevad esinejad nii Eestist kui ka välismaalt. Suuremad nimed on nt Anita Gerhardter (Red bull Wings For Life tegevjuht), Friedrich Edel (BMW spordisponsorlus juht), Yvonne Kirnbauer (FIS Seefeldi MM 2019 korraldusjuht). Eestist esinevad näiteks Kadi Kenk (Maailma Koristuspäeva partnerlussuhete juht), Ain-Alar Juhanson (IRONMAN Tallinn korraldaja) ja Indrek Kelk (Tartu Maratoni ürituste juht). Kohal on ka palju teisi esinejaid. 

Päev lõpeb aasta spordivabatahtlike tunnustamisgalaga. Kokku on 12 kategooriat (7Eesti ning 5 välismaa). Eesmärk on populariseerida ning tunnustada spordivabatahtlikkust, kuna nemad on põhijõud, kelleta suur spordisündmus ei saaks toimuda. 

Korraldaja

Rahvusvaheline spordivabatahtlike liikumine SCULT

SCULT on rahvusvaheline spordivabatahtlike liikumine ning tegutseme selle nimel, et viia kokku spordivabatahtlik ning spordisündmuse korraldaja nii Eestis kui ka välismaal.