Siiri Kumari fotonäitus Pirita raamatukogus

Tallinna Pirita raamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

Aprillikuus saab Pirita raamatukogus külastada noore eduka kunstniku Siiri Kumari fotonäitust. 

Oma kodulehel räägib fotograaf endast nii -
"Twenty-five and restless, born with a wanderlusting heart, constantly dreaming and searching for perfection in the freckled, sunkissed youth. I believe in magic with my whole heart.

Self-taught, shooting since the end of high school, familiar with both film and digital, traditional world and fairytale lands.

I am fire and I shoot with passion. Forever in love with what I do."
 

 

10. aprillil kell 12.00 räägib Kumari noortele ka lähemalt fotograafiast ja oma teest selleni. 

Lisainfo ja registreerimine:
pirita@tln.lib.ee
683 0955
 

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!