Sini-must-valged kivid

Me saame igaüks anda enda panuse tehes Eesti Vabariigile kingituse paigutades enda koduaeda, põllule, ärihoone ette või miks mitte toas riiulile kolm kivi mis on värvitud Eesti lipu toonides.

Estonian Gold on idee “SINI-MUST-VALGED KIVID” algataja.

Tammsaare teoses “Tõde ja õigus” põhitegelane Andres korjab pidevalt oma põllumaalt ära kive, kuid ikkagi ilmuvad kusagilt jälle välja uued kivid. Kivi edendab elujõudu, püsivust, visadust ja hoiab endas mälestusi. Kivid annavad meile sümboolse tähenduse Eesti riigist ning tööst ajalooliselt ning tulevikus.

Me saame igaüks anda enda panuse tehes Eesti Vabariigile kingituse paigutades enda koduaeda, põllule, ärihoone ette või miks mitte toas riiulile kolm kivi mis on värvitud Eesti lipu toonides. Aiakujunduses ja ka siseruumides jäävad sellised värvitud kivid kauniks kujunduselemendiks ja uhkelt Eestimaa auks särama. Kive võib valida vastavalt võimalustele – nii suuri kui väikseid. Miks mitte kasutada ka juba aias olevaid kive ja need värvida üle.

Enda poolse kingitusena oleme momendil jõudnud viia "sini-must-valged kivid" Eesti Vabaõhumuuseumisse ja 20.august 2017 värvisime Tallinna Teletorni hoovis perepäeva raames kive koos üritusel osalevate lastega.

Algatuses osalejad näitavad et ollakse uhked enda kodumaa vastu !!

Tegemist ei ole ühegi erakonna ja poliitilise kampaaniaga, vaid meie eraalgatusega.

Oleme enda algatuse kohta saanud väga positiivset tagasisidet ja soovime anda ideele hoogu juurde.

Ronald Nermann
Estonian Gold
ronald@estoniangold.com
facebook.com/estoniangold

Juhul kui soovid anda enda panust meie algatusele anna endast julgelt märku.

Algataja

Estonian Gold

Estonian Gold on idee “SINI-MUST-VALGED KIVID” algataja. Me saame igaüks anda enda panuse tehes Eesti Vabariigile kingituse paigutades enda koduaeda, põllule, ärihoone ette või miks mitte toas riiulile kolm kivi mis on värvitud Eesti lipu toonides. Aiakujunduses ja ka siseruumides jäävad sellised värvitud kivid kauniks kujunduselemendiks ja uhkelt Eestimaa auks särama. Kive võib valida vastavalt võimalustele – nii suuri kui väikseid. Miks mitte kasutada ka juba aias olevaid kive ja need värvida üle. Enda poolse kingitusena oleme momendil jõudnud viia "sini-must-valged kivid" Eesti Vabaõhumuuseumisse ja 20.august 2017 värvisime Tallinna Teletorni hoovis perepäeva raames kive koos üritusel osalevate lastega. Algatuses osalejad näitavad et ollakse uhked enda kodumaa vastu !! Tegemist ei ole ühegi erakonna ja poliitilise kampaaniaga, vaid meie eraalgatusega. Oleme enda algatuse kohta saanud väga positiivset tagasisidet ja soovime anda ideele hoogu juurde. Ronald Nermann Estonian Gold ronald@estoniangold.com facebook.com/estoniangold

Kaasalööjad
Kasutaja Kristel Kris pilt
Kristel Kris