Sipsiku reis ümber maailma

Saatsime 2015.a. kevadel pabernukk Sipsiku ümbermaailmareisile eesmärgiga külastada EV 100. sünnipäeva puhul vähemalt sadat riiki. Kutsume kõiki appi!

Laste kultuurifestival saatis 2015.a. kevadel pabernukk Sipsiku ümbermaailmareisile . Eesmärgiks on külastada EV 100. sünnipäeva puhul vähemalt sadat riiki. Kutsume kõiki appi.
Ülesanne on lihtne: Prindid värviprinterist Sipsiku, lõikad ta mööda piirjoont välja ja võtad endaga reisile kaasa. Reisil olles näitad Sipsikule mõnda sellele maale iseloomulikku vaatamisväärsust või olukorda ning teed foto. Hea oleks kui jääd ise ka peale või annad Sipsiku reisikaaslase kätte ning teed foto.
Foto koos tegemise koha ja kuupäevaga palume saata fringe@parnufringe.ee
Käesoleva aasta laste kultuurifestivalil Lapsepõlvemaagia toimus juba esimene fotonäitus. Sipsik oli külastanud selleks ajaks 51 riiki, tänaseks on see arv 58. Tänu Regiole ja MR Stuudiole on meil olemas nüüd hiiglaslikud maailma ja Euroopa riikide kaardid kuhu oleme pannud tillukese Sipsiku kleepsu riikidele , kus ta juba seiklemas käinud on. EV 100.sünnipäevaks saab reiser.ee kodulehel olema fotogalerii kõikidest fotodest riikide kaupa, mis meile saadetud on.
NB! Sipsiku lingi võib saata ka oma sõpradele -tuttavatele, et nemad siis ise selle foto teeksid ja meile saadaksid.
Teeme koos reisi ümber maailma! Tutvustame kaugetel maadel Sipsiku abil Eestit ja Eesti lastele kaugeid maid. Avaldame austust imelisele Eno Rauale ja lummavale Edgar Valterile. Otsime raamaturiiulist välja ühe vahva raamatu ja võtame kaissu armsa riidenukk Sipsiku.
Võimalusel saadame fotonäituse ja maailmakaardi rändama mööda Eestimaad.
Mängima!

Ajagraafik on vaba, kuid soovime Sipsiku lähetada EV 100.sünnipäevaks 100 riiki ning juubeliaastal korraldada ringi reisiva fotonäituse.

Toetust fotode väljaprintimiseks ja trükki kapale. Võtke Sipsik reisile kaasa.

Algataja

Mtü Arenduskeskus PRO MAGISTER/Pärnu Fringe Festival

 
Kaasalööjad
Kasutaja Mailis Sütiste pilt
Mailis Sütiste
Kasutaja kristiina_saar pilt
kristiina_saar
Kasutaja Anneli Ohvril pilt
Anneli Ohvril
Kasutaja Margit Tera pilt
Margit Tera
Kasutaja Peep Aarne Vesilind pilt
Peep Aarne Vesilind