Snelli tänavakultuurifestival 2018

Noorte tänavakultuurifestival tähistab Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tänavakultuuri parimate paladega ja ootab kõiki aktiivselt aega veetma.

Laste- ja noorteprogramm
Kogupereüritus
EST ENG RUS

SNELLI TÄNAVAKULTUURIFESTIVAL 2018

29. augustil 2018 toimub noortele suunatud „Snelli tänavakultuurifestival“. Festival saab alguse kell 14.00 Snelli staadionil ja selle lähiümbruses Toompargis.

Festivali programm on rikkalik, pakkudes põnevust igale maitsele. Oma oskused saab proovile panna jalgpalli, tänavatantsu, rula või tõukeratta võistlustel, kuhu on oodatud nii algajad kui edasijõudnud. Uusi väljakutseid ning elamusi pakuvad avatud töötoad, näiteks on programmis slackline, parkuuri, street workouti, välijõusaali ja capoeira töötoad, millele lisaks saab oma oskuseid lihvida rula ja tõukeratta töötubades. Loominguliste tegevuste „paketti“ kuuluvad tänavamuusika ja stencili töötuba, mis annavad sportlike tegevuste kõrvalt puhata ja meeli ergutada. Avatud töötubadesse on oodatud kõik huvilised ja nendega saab liituda festivalil jooksvalt.

Muusikalist elamust pakuvad Noortebänd 2018 konkursi poolfinalistid ja Arop, samuti saavad soovijad vaba lava raames ka enda loomingut laval esitleda, olgu selleks siis muusika, luuletus või midagi muud.

Adrenaliini hoiab üleval ka ronimissein, kõhtu saab täita foodtruck'ides pakutava hea ja paremaga ning puhkealal on võimalik mängida lauatennist, õuemänge või veeta sõpradega niisama aega kott-toolidel puhates.

Festivali KAVA: www.tallinn.ee/tanavakultuurifestival, vaata ka Facebookist: https://www.facebook.com/events/2201875530032752/.

Kõik festivali tegevused on tasuta!

Korraldaja

Tallinna Linnakantselei