Sõmerpalu külaplatsi arendamine

Sõmerpalu külaplatsi arendamise projekti pühendame Eesti Vabariigi sünnpäevale ning sündmusena korraldasime 2. septembril Pühajõe piirkonna võrkpalliturniiri.

Valmis!
Valmis!

MTÜ Sõmerpalu Külaselts viis ellu selle aasta suvel-sügisel projekti „Sõmerpalu kogukonna aktiveerimine läbi külaplatsi mitmekesistamise“, mille kaudu soetasime külaplatsile uued jalgpallivärava võrgud, kolm kettagolfikorvi harjutusalale, võrkpalliplatsi äärde said paigaldatud pingid pealtvaatajatele ning piknikulaud-varjualune, et külaelanikel oleks võimalus värskes õhus piknikku nautida.

Külakeskusesse tee äärde valmis infotahvel, tutvustamaks Sõmerpalu alevikku, vaatamisväärsusi ja atraktsioone. 

Korrastatud külaplats koos rajatud inventariga on kõigile tasuta kasutatav.

Külaplatsi inventari soetusi rahastas MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant programmist Kogukondade taotlusvoor EV100.

Täname kohalikke elanikke koristustalgutel osalemise ning inventari paigaldamise eest ning soovime kõigile mõnusat külaplatsi kasutamist.

https://www.facebook.com/groups/221483368234279/?ref=bookmarks

Alustasime mai lõpus platsi koristamisega. Juuni alguses tellisime vajaliku puitmaterjali pinkide ning infotahvi tarbeks. Juulis paigaldasime pingid ning varjualuse. Juuli lõpuks sai üles pandud ka Sõmerpalu alevikku tutvustav infotahvel. Tööd lõpetasime augustis, kui jõudis kohale kettagolfivarustus. Toimus kettagolfikorvide paigaldus ning pinkide värvimine. Abiks olid aktiivsed kogukonna liikmed. Külaplatsi valmimist tähistasime Eesti Vabariigi sünnipäevale pühendatud Pühajõe piirkonnna võrkpalliturniiriga, mis toimus 2. septembril.

Algataja

MTÜ Sõmerpalu Külaseltsi