Soome-Eesti 200 - sõpruskooride kontsert

Soome ja Eesti 100. aasta juubeli puhul korraldavad kaks sõpruskoori - üks Soomest, teine Eestist - Eesti sõjamuusemis tasuta kontserdi.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG

Nii Soome kui Eesti tähistavad suurt verstaposti oma riigi ajaloos - meie riigid saavad 100 aastaseks. Suure juubeli puhul on otsustanud kaks koori - üks Soomest, teine Eestist - korraldada Eesti sõjamuuseumis ühise kontserdi "Soome-Eesti 200".

20. jaanuaril kell 15 astuvad Eesti sõjamuuseumi saalis üles Soome meeskoor Aikamiehet (dirigent Märt Ratassepp) ja Sugulaskoor Ausmaa (dirigent Kadri Ausmaa).
Kontsert on tasuta.

Korraldaja

Eesti Sõjamuuseum - kindral Laidoneri muuseum

Eesti sõjamuuseum - kindral Laidoneri muuseum on Eesti sõjaajaloo- ja kultuuripärandi koguja, säilitaja, uurija ja eksponeerija. Sõjamuuseumi püsiekspositsioon ja ajutised näitused jutustavad loo Eestis peetud sõdadest ja Eesti kaitseväe ajaloost, aga ka eestlaste ja teiste siinsete rahvaste teenistusest teiste riikide sõjavägedes, mujal maailmas peetud sõdadest, millest Eesti elanikel on tulnud osa võtta. Eesti sõjamuuseum asub kindral Johan Laidonerile kuulunud mõisas.