Spordipäev 2018 koolinoorte orienteerumisvõistlus Tallinna vanalinnas

Spordipäev 2018 on Eesti suurim koolinoorte nutiorienteerumisvõistlus-spordipäev, pakkudes emotsioonirikast võistlust Tallinna Vanalinnas üle 4500 õpilasele.

EST

26. ja 27. septembril 2018 toimub Tallinna südalinnas, võistluskeskusega Vabaduse väljakul Tallinna üldhariduskoolide üle 4500 õpilasele ainulaadne orienteerumisvõistlus "Spordipäev 2018". Kunagi varem pole veel Eestis olnud nii suurt orienteerumisvõistlust, rääkimata koolinoorte orienteerumisvõistlusest. Võistluse eesmärgiks on tutvustada orienteerumise ja seiklusspordi põnevust, meenutada ja kinnistada teadmisi Eesti vabariigi ning selle ajaloo kohta, ning muuta koolide spordipäev harivaks, lahedaks ning innustavaks.

Spordicom MTÜ ja Tallinna linna koostöös toimuv sündmus võimaldab õpilastel osaleda erilisel võistlusel, kasutades orienteerumiseks nutitelefoni ning sooritades raja kontrollpunktides mitmeid eriülesandeid, nagu takistusrada, ronimine jne. Samuti tuleb vastata kontrollpunktides kooli- ja silmaringiteemalistele küsimustele.

Eestil on palju kooliõpilasi, kelle spordipäevad ei ole nii põnevad, kui need saaksid olla. Spordipäev pakub õpilastele põnevat ning meeldejäävat päeva, mis koos uute teadmistega jääb kauaks positiivselt meelde.

Korraldaja

Spordicom MTÜ