Tähistame koos Karula Avatud Noortekeskuse (ANK) 10. sünnipäeva - perepäev kogukonnas

EV 100 üks väärtustest on tulevikku ehitava ettevõtmisega.See seostub meie sündmusega.Iga noor on väärtus. Karula ANK sai sel aastal 10 aastaseks ja saab endale tegutsemiseks uued ruumid.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

Alustame oma põhisündmust, mis on planeeritud 26. maile, juba varem - osaleme üleriigilisel talgupäeval ja hakkame vanades ajaloolistes ruumides oma asju kokku pakkima.Proovime seintelt eemaldada tervena vanad ajalehed, milles on Konstantin Pätsi pilt ja kõned ning need kaasa võtta meie uude majja. Kolime, et tähistada meie 10. sünnipäeva. 26. mail toimub noortekeskuse uute ruumide avamine, mis on mõeldud tervele kogukonnale. Tegevusi oleme selleks päevaks planeerinud nii noortele kui vanadele: jumping, jooga, näidend,tervisliku toitumise töötuba,multifilmi töötuba,erinevad mängud (õuemängud noortele, meeskonnamängud ning kohtumismäng Lilleflirt vanematele). Meie enda rühma kodutütred ja noorkotkad tutvustavad oma tegemisi ja laagrikogemusi. Selleks, et palju osalejaid oleks ning kasusaajaid rohkem, teavitame oma sündmusest plakatite näol (poodides ja bussipeatuste stendidel), Karula ANK fb lehel, Valga valla kodulehel.                                                                    Soovime selle sündmusega näidata, et ka väikeses külas on elu elamisväärt

26.mail 2018 algusega kell 12.00 toimub noortekeskuse uute ruumide avamine, mis on mõeldud tervele kogukonnale. Tegevusi oleme planeerinud selleks päevaks noortele kui vanadele ja päeva lõpetame kell 16.00.

Korraldaja

Karula ANK