Tallinna Ehituskool valmistab ja kingib 100 lastetooli SOS Lastekülale

Eesti Vabariigis on alati väärtustatud haridust ja perekonda. Tallinna Ehituskooli kingituse näol on tegemist kingitusega vanemalt vennalt/õelt nooremale. Mingu EV lastel hästi!

Kogupereüritus
EST

Tallinna Ehituskool (TEK) www.ehituskool.ee valmistab 100 lastetooli ja kingib need SOS Lastekülale www.sos-lastekyla.ee.

Novembris 2017 algab toolide valmistamine. Õpetajad ja õpilased kasutavad nii käsitööd kui ka masinaid. Nelja jalaga toolid saavad kaks logo – EV100 ja TEK. Kui CNC-töötlemiskeskusest logodega kaunistatud värsked osad tulevad, lihvivad õpilased neid käsitsi, panevad kokku toolideks ja lakivad.

21. novembril 2017, Euroopa kutseoskuste nädala raames (vaata lisa European Vocational Skills Week), on SOS Lasteküla esindajad kutsutud kooli ja kõik huvilised oodatud külla, et vaadata toolide valmimist pealt.

1. veebruaril 2018 annab Tallinna Ehituskool 100 lastetooli pidulikult üle SOS Lastekülale.

Loe lisa ja vaata pilte siin www.ehituskool.ee/ev100.

Korraldaja

Tallinna Ehituskool

Tallinna Ehituskool saab 2017. aastal 70-aastaseks. Tere tulemast meiega juubeli-aastasse! Pea 40 aastat pakub Tallinna Ehituskool ka kutsekeskharidust – seda kutsehariduse kõrvale. Pea 25 aastat tegutseb Tallinna Ehituskoolis täiskasvanute koolituse osakond. Üle 10 aasta tegeleb kool ka töökohapõhise õppega. Ehitusettevõtjate Liit, Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liit ja Eesti Mööblitootjate Liit on Tallinna Ehituskooli partneriteks, mis võimaldab õpilasi hõlpsalt praktikale suunata, ikka selleks et õpilased oma praktilisi oskusi ettevõtetes tööandja käe all lihvida saaksid. Tallinna Ehituskoolis saab õppida: üldehitajaks, ehitusviimistlejaks, ehituspuusepaks, elektrikuks, mööblitisleriks, erinevate valdkondade restauraatoriks – rohkem infot lehelt www.ehituskool.ee. Kool toetab elukestvat õpet ja nii saab Tallinna Ehituskooli lõpetanu aina uuesti tulla õppima, järgmistes erialades teadmisi ja oskusi omandama, nii ei ole ka vanusepiiranguid.