Tallinna Hipodroomi 100 Hobuserauda

Tallinna Hipodroom kingib peredele Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul 100 Hobuserauda. Õnne Hobuserauad võetakse maha Traavlitest, kes osalevad "EV100 Karika" võistlussarjas.

Räägitakse, et kodu välisuks ja selle lähiümbrus on seotud kodu kaitsmisega. Kui selles piirkonnas on energiad negatiivsed, siis kodu on kaitseta ja laseb sisse ebaõnne. Kuna hobuseraual on pikk ajalugu kodu kaitse omaduste suhtes ning kasutatud rauad toovad rohkem õnne koju, siis Tallinna Hipodroom kingib eesti peredele 100 hobuserauda hobustest, kes osalevad Eesti Vabariigi juubeli auks traavivõistluste sarjas "EV100 Karikas" Hobuserauad jagatakse erinevates kohtades nädal ennem võistluspäeva. Täpsed kohad ja päevad täpsustatakse Hipodroomi kodulehel. Tallinna Hipodroom- on meie kodumaa ainus tegutsev hipodroom Tallinnas ja kõige vanim ning kõige aktiivsem hipodroom Balti riikides. Järgmine aasta tähistab Tallinna Hipodroom enda juubelit 95 aasta ning korraldab Eesti Vabariigi juubeli auks traavivõistluste sarja. Juubelivõistluste sarjas võtavad mõõtu meie kiireimad kuumaverelised traavlid. Meie hobuste kõrval kihutavad juubeliaasta tähistamiseks Rootsi ja Soome traavlid. Võistlussarja Suur Finaal peetakse 8.septembril.

Algataja

MTÜ TallinnaH Hipodroom

Tallinna hipodroom on Baltikumi vanim ja kõige aktiivsem traavispordirajatis. Selle ajalugu algab kohe pärast esimesest Maailmasõda. 15 korda aastas peetakse ühel Euroopa pikimal finišisirgel (270m) traavivõistlusi, mis on täis vürtsi ja sära. Võistluskalender on seotud rahvakalendriga ning sissepääs üritustele on tasuta.