Tallinna Kammermuusika Festivali telgikontserdid Vabaduse väljakul

Muusikute fond PLMF kingib Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva pidulikuks tähistamiseks Eesti muusikaõppeasutuste õpilaste telgikontserdid 2017.–18. aastal.

Tallinna Kammermuusika Festivali raames korraldame igal aastal ka Vabaduse väljakul telgikontserte, kus esinevad igal täistunnil alates keskpäevast noored muusikakoolide õpilased ja ansamblid üle Eesti. 2017. aastal toimuvad kontserdid 19. augustil kella 12.00–21.00ni ning 2018. aastal samuti augustikuu teises pooles. Mõlemal aasta telgiesinejatele ja nende vanematele kingime Tallinna Kammermuusika Festivali kõikidele kontsertidele vaba sissepääsu. Festivali telki on aastate jooksul külastanud arvukalt huvilisi ning alates 2012. aastast annab ta nii esinemisvõimaluse kui ka esmase tutvumise festivaliga paljudele noortele. Kontserdid on vaba sissepääsuga!

Algataja

Muusikute fond PLMF

MUUSIKUTE FOND PLMF on ellukutsutud ooperilaulja Pille Lille eestvedamisel 2003. aastal missiooniga toetada igakülgselt andekaid muusikuid nende professionaalsete oskuste edasiarendamisel sh pakkudes neile täiendõppe- ja esinemisvõimalusi nii kodu kui välismaa lavadel. PLMF arendab mitmekülgselt piirideülest koostööd kuuludes Rahvusvahelise Artistide Manageride Assotsiatsiooni (IAMA), Euroopa Festivalide Assotsiatsiooni (EFA) ning Rahvusvahelise Etenduskunstide Liidu (ISPA) ridadesse. PLMF on samuti Põhja- ja Baltimaade Festivalide Platvormi (NBFP) asutajaliige ja eestvedaja.