Tallinna kümnes lillefestival – austusavaldus Eesti ajaloole

2018. aastal tähistab Eesti Vabariik 100. sünnipäeva, Kadrioru lossi- ja pargiansambel saab 300 aastaseks ja toimub 10. rahvusvaheline Tallinna lillefestival.

Kogupereüritus
EST ENG RUS

Kutsume Teid osalema rahvusvahelisel Tallinna lillefestivalil 2018!

Tallinna linn ja Kadrioru Park korraldavad Tornide väljaku pargis 25.maist 24. augustini 2018 kümnenda rahvusvahelise lillefestivali.  

Lillefestivali raames Tornide väljaku parki rajatud aedades on külastajad veetnud kauneid hetki lähedaste seltsis ja kogenud maagiat, mis põimib taimed, hääled, värvid, valgusvarjundid ja lõhnad täislikuks suvemustriks. Lillefestival, mis algas ühest mõttest aastaid tagasi on vallutanud oma külastajate südamed ja meeled.  

2018. aastal tähistab Eesti Vabariik 100. sünnipäeva, Kadrioru lossi- ja pargiansambel saab 300 aastaseks, toimub 10. rahvusvaheline Tallinna lillefestival.

Neid juubeleid tähistades pakume Teile suurepärast võimalust kujundada 2018 aasta lillefestivalil järgmistel teemadel värvikirev kunstiteos: 

„Õnnesoov lillede keeles“
„Ajaloo peegeldus aias“

25. mail algusega kell 17.00 tutvustame käesoleva aasta osalejaid ning lükkame hoo sisse uuele festivali aastale, mis kätkeb endas kolme juubelit: Eesti Vabariik 100, Kadriorg 300 ja Rahvusvaheline Tallinna lillefestival 10.

kell 17.20 ansambel Jäääär
Esinejad on lubanud anda juubeliväärilise elamuse juubelit tähistavale festivalile, riigile ja Kadriorg 300-le. 

Festivali avamine ja järgnev kontsert on kõigile tasuta.

lisainfo:www.kadriorupark.ee

17.00 Lõputseremoonia: tänusõnad lillefestivali osavõtjatele ja auhinnad parimatele

17.30 Muusikalist elamust pakub Orelipoiss  

Kontsert on kõigile tasuta.

http://www.kadriorupark.ee/sundmused/rahvusvahelise-tallinna-lillefestivali-loputseremoonia-2018 

Korraldaja

Tallinna Linnakantselei