Tallinna Luha Lasteaia 2017 aasta jõulukuusk sai eheteks 100 vilditud Eestimaa looma ja lindu

Luha Lasteaia lapsed viltisid koostöös õpetajatega 100 Eestimaa looma ja lindu ning rääkisid sellest, mida nad Eestile 100. juubeliks soovivad ja mille üle nad Eestimaal uhkust tunnevad.

Ühel ilusal 2017 a novembrikuu päeval tegid Tallinna Luha Lasteaia õpetajad viltimise töötoas tutvust selle iidsetest aegadest pärit tehnikaga. Selle põneva tegevuse käigus sündis idee – kaunistada sel aastal kuusepuu laste ja õpetajate koostöös ühiselt vilditud ehetega. See lendu lastud mõte sai ühel hetkel inspiratsiooni Eesti Vabariigi 100 sünnipäevast ja nii sündiski otsus kaunistadal meie lasteaia kuusepuu 100 vilditud Eestimaa looma ja linnuga.

Algataja

Tallinna Luha Lasteaed

Tallinna Luha Lasteaed asub Tallinna kesklinnas Luha tn 29. Luha lasteaed on õppiv ja arenev organisatsioon, kus pühendutakse ühiste eesmärkide saavutamisele ja tegeldakse järjepidevalt ühisväärtuste arendamisega. Lasteaed muutub ja areneb pidevalt koos laste, lastevanemate ja töötajatega. Põhiväärtus: KOOSTÖÖ Ühisväärtused: * ARENG * LOOVUS * HOOLIVUS Missioon: ”TOETAME PEREKONDA JA LAPSE ARENGUT” Visioon: ”KOOSTÖÖS PEREGA IGALE LAPSELE ÕNNELIK LAPSEPÕLV! ” Moto: „MÄNG ON VÄIKESE INIMESE TÖÖ