Tallinna Tänavatoidufestival 2018

Teeme kummarduse Eesti (tänava)toidule - EV100 puhul mõtlevad toitlustajad välja ja pakuvad Tallinna tänavafestivalil head Eesti peo toitu oma vabas ja kreatiivses tõlgenduses.  

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG

5. TALLINNA TÄNAVATOIDUFESTIVAL

Esimese juubeli puhul toome külastajateni värvikireva valiku kvaliteetsest “klassikalisest” tänavatoidust ning värsketest, üllatuslikest ja eksootilistest lähenemistest.

KANDIDEERIMINE TOITLUSTAJATELE ON ALANUD:

http://tallinnstreetfoodfest.ee/tallinn/kandideeri-toitlustajaks/ 

☆ HEA EESTI PEO TOIT

Eesti Vabariigi 100. juubeli puhul teeme kummarduse kohalikule kokakunstile – toitlustajad pakuvad head tänavatoidu stiilis Eesti peo toitu uudsel, erilisel või just väga traditsioonilisel viisil. Eesti toitu hakkavad interpreteerima ka välismaist päritolu toiduvõlurid.

ROHELINE FESTIVAL

Tallinn Tänavatoidufestival väärtustab rohelist mõtteviisi ja minimeerib koormust ümbritsevale keskkonnale. Meie festivalid on plastikkõrre-vabad, toitu serveerime ainult taaskasutatavatelt või biolagunevatelt nõudelt, jooke pakume ainult panditopsides ning korraldame mõistlikku jäätmekäitlust (ja aitame seda ka külastajatel teha).

TADAA FESTIVAL 2018

Juba 4. korda toimub koos tänavatoidufestivaliga ka rahvusvaheline tänavaartistide festival TaDaa! Kümned artistid täidavad loomelinnaku ala muusika, tantsu, tsirkuse, teatri, tuleetenduste, akrobaatiliste numbrite ja muu kaasahaarava meelelahutusega kogu perele.

Lahtiolekuajad:
9. juuni kl 11.00-19.00
10. juuni kl 11.00-18.00

Sissepääs festivali alale 1€

Tänavatoidufestival ja TaDaa! Festival leiavad aset Telliskivi Loomelinnakus!

Korraldaja

Telliskivi Loomelinnak