Tartu linna lasteaedade rõõmupidu "Kodus kõik on kõige parem"

Õpime lastega kõige ilusamaid kodulaule- ja tantse ning tahame seda rõõmu jagada neid koos esitades. Neid lauldes tunneme, et kõige rõõmsamad oleme just oma kodus oma pere keskel.

12.märtsil 2018 Eesti Rahva Muuseumis toimub Rõõmupidu "Kodus kõik on kõige parem". Üritus on Tartu lasteaedade ühine ettevõtmine, mis kutsub kokku mitusada koolieelikut Tartu linna lasteaedadest, et koos lustida. Selleks valivad muusikaõpetajad välja kõige ilusamad kodulaulud ja kõige vahvamad tantsud. Eesti Rahva Muuseumi suur fuajee mahutab nii palju lapsi, et kõik saavad korraga laulda ja tantsida, päris meie oma laulu-tantsupidu. Et pidu hästi õnnestuks, võtavad idee algatajad -Tartu latseaedade muusikaõpetajad, kaasa pillid ja moodustavad saateansambli. Rühmad toovad lasteaedadest kaasa oma kujundatud dekoratsioonid.
Harjutama hakkame juba sügisel ja kui laulud-tantsud selged, saab neid ju igal pool esitada, et kõige tähtsamaks peoks valmis olla.
Kõik, kes tahavad ja saali mahuvad, on oodatud meie lustimisest osa saama!
See pidu tuleb eriline, sest Eesti Vabariigi 100 sünnipäevaks tahab iga laps anda endast parima!

Peo ettevalmistused on käinud juba pikemat aega. Laste jaoks algavad ettevalmistused oktoobris-novembris, kus hakatakse õppima laule-tantse. Lasteaiad valivad lastele sobivad esinemisriided. Uuel aastal valmivad lasteaedades peo kaunistused. Lapsed saavad repertuaari harjutada Eesti Vabariigi aastapäevapidudel-aktustel lasteaedades. Pidu ise toimub 12. märtsil 2018 ERMis

Kaasa lööma on kutsutud kõik Tartu linna lasteaiad. Võtame rõõmuga vastu kõik ettepanekud, kuidas lastele pidu meeldejäävaks muuta ning millised meened võiksid seda toredat päeva hiljem meenutada.

Algataja

Reet Rohtla


Toimunud sündmused

 
Kaasalööjad
Kasutaja sirje väli pilt
sirje väli
Kasutaja Kristjan Raba pilt
Kristjan Raba
Kasutaja Ülle Kurvits pilt
Ülle Kurvits