Tartu Tänavatoidufestival 2018

Teeme kummarduse Eesti toidule - tänavafestivalil toitlustajad mõtlevad välja ja pakuvad külastajatele oma nägemust heast Eesti peo toidust. Nad on tõlgenduses vabad ja loovad.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG

2. TARTU TÄNAVATOIDUFESTIVAL

Toome külastajateni värvikireva valiku kvaliteetsest “klassikalisest” tänavatoidust ning värsketest, üllatuslikest ja eksootilistest lähenemistest. Tartu Tänavatoidufestival toimus esmakordselt 2017. aastal Aparaaditehases. Festivali külastas üle 9000 tänavatoidusõbra, mis kinnitas meile, et sellest maitseelamuste peost võiks saada traditsioon. Sel aastal naaseb festival juba juunis, kahepäevasena ning suuremal festivalialal. 

KANDIDEERIMINE TOITLUSTAJATELE ON ALANUD:
http://tallinnstreetfoodfest.ee/tartu/kandideeri-toitlustajaks/ 

HEA EESTI PEO TOIT

Eesti 100. juubeli puhul teeme kummarduse kohalikule kokakunstile – toitlustajad pakuvad head tänavatoidu stiilis Eesti peo toitu uudsel, erilisel või just väga traditsioonilisel viisil.

ROHELINE FESTIVAL

Tartu Tänavatoidufestival austab rohelisi mõtteviise ning minimeerib koormust ümbritsevale keskkonnale. Meie festivalid on plastikkõrre-vabad, toitu serveerime ainult taaskasutatavatelt või biolagunevatelt nõudelt, jooke pakume ainult panditopsides ning korraldame mõistlikku jäätmekäitlust (ja aitame seda ka külastajatel teha).

ESMAKORDSELT TARTUS: TaDaa FESTIVAL

Tallinna Tänavatoidufestivaliga koostöös toimunud rahvusvaheline tänavaartistide festival TaDaa! jõuab Tartusse!
Kümned artistid täidavad Aparaaditehase piirkonna muusika, tantsu, tsirkuse, teatri, tuleetenduste, akrobaatiliste numbrite ja muu kaasahaarava meelelahutusega kogu perele.

Lahtiolekuajad:
16. juuni kl 12.00-20.00
17. juuni kl 12.00-18.00

Sissepääs festivali alale on tasuta!

Tartu Tänavatoidufestival ja TaDaa! Festival leiavad aset Aparaaditehases ja selle ümbruses!

Korraldaja

Telliskivi Loomelinnak