Teadlikkuse Rakendamise Kool

Kingime ainulaadse kooli, kus saab omandada teadlikkuse kasutamise, iseenda muutmise ja oma elu juhtimise tarkust. Kool valmib vabatahtlike koostöös ja ühisrahastuse toel. Targema Eesti jaoks.

Teadlikkuse Rakendamise Kool saab olema rahvusvaheline haridus- ja kompetentsikeskus. Soovime, et Eestis ja maailmas oleks üha rohkem arukaid inimesi, kes oskavad juhtida enda emotsioone ja mõtteid, kasutada igapäevaselt enda väärtuslikke omadusi - võimet teadvustada, märgata, taibata, eristada, luua intuitsiooni ja inspiratsiooni abil.

Lilleoru asutaja ja kriya jooga õpetaja Ingvar Villido välja töötatud Teadliku Muutuse Kunsti kursuste kaudu on need teadmised ja oskused juba tuhandete eestlasteni jõudnud. Siia rajatav kool täiskasvanutele võimaldab tuua need igapäevaselt kasutatavad sisemised “tööriistad” rohkemateni kui seni.

Talgute korras ja ühisrahastuse toel kerkiv kool on suurim roopakk-ehitis Eestis ning esimene sellelaadne avalik hoone maailmas.

Tere tulemast "Pühapäevale Lilleorus", 4. juunil 2017: www.lilleoru.ee
Tule talgutele ja toeta kooli ehitust: http://www.lilleoru.ee/et/tmk-kool-toetus
Tee tutvust Teadliku Muutuse Kunstiga: www.teadlikmuutus.ee, www.human.ee

Lilleoru kingitus toetab Eesti arengueesmärke "Riikliku jätkusuutliku arengu strateegia Säästev Eesti 21" ja "Konkurentsivõime tõstmise strateegia Euroopa 2020" raames, aidates luua innovatiivset ja teadmuspõhist tulevikku. Kooli üks ülesandeid ongi pakkuda uusi lahendusi igapäevastele probleemidele, et tagada Eesti ühiskonna edukam toimimine pikas perspektiivis.

Teadlikkuse Rakendamise Kool kingitusena aitab igal Eesti inimesel luua positiivset muutust üksikisiku ja ühiskonna tasandil. Löö kaasa kingituse tegemisel!

www.lilleoru.ee

Algataja

MTÜ Lilleoru

Tegutseme 2001. aastast eesmärgiga toetada inimese terviklikku ja teadlikku arengut. MTÜ Lilleoru ühendab üle 120 inimese ja kannab hoolt Harjumaal asuva Lilleoru koolituskeskuse eest, millele pani 1993. aastal aluse kriya jooga õpetaja Ingvar Villido koos oma toonaste õpilastega. Algusest peale on kõigis siinsetes tegevustes olnud võtmekohal teadlikkuse kasutus ja siin rakendatav Ingvar Villido poolt välja töötatud Teadliku Muutuse Kunst (TMK) on on muutnud 2008. aastast alates ka paljude teiste inimeste elusid Eestis ja kaugemal. Eesti 100. sünnipäevaks on Lilleorgu rajamisel ainulaadne Teadlikkuse Rakendamise Kool ja korraldamisel Euroopa ökokülade konverents „Teadlike kogukondade tarkus“. www.lilleoru.ee