TEELE EV100 kevad-talv 2018 moekollektsioon

Teele EV100 on Donna Nordica kolmas Eesti Vabariigi sünnipäevale pühendatud moekollektsioon Eesti naistele. Eelmised kaks olid hästi vasti võetud kapselkollektsioonid Lydia EV98 ja Lenna EV99.

Valmis!
Valmis!

Miks Teele? Teele on meile kõigile kirjandusloost südamelähedane kui Eesti kevad, ta on habras, kuid elujõuline, salapärane ja samas praktiline, ta on karge ja kaunis. Ta on klassikaline.
Eesti Vabariigi 100. juubeliaasta sünnipäevale pühendatud kevad-talv 2018 moekollektsioon Teele on võrreldes kahe varasema EV sünnipäevakollektsiooniga suurem: esindatud on ametlikest töölkäimise kleitidest, kodupeo- ja peoõhtukleitideni ning isegi kuni pruutkleitideni. Materjalidest on kasutatud viskoosi- ja puuvillasegusid kuni meriinovillase, pitsi, sameti ja metallikplisseeni. Värvid on klassikalised, domineerivad sinine, must ja valge. Kollektsioon on disainitud Donna Nordica naiste poolt Tallinnas, õmmeldud aga Läänemaa naiste poolt Linnamäel, Haapsalu külje all. Meriinovillased kudumkleidid on kootud Tallinnas, Donna Nordica populaarsed villased kampsunmantlid aga Viljandis. Kuna tegemist on klassikalise kollektsiooniga, siis sobib seda kanda Eestis aastaringselt, igal juhul kogu juubelipidustuste aja vältel. Donna Nordica salong-pood asub Raua 34, Tallinn, brändi lehe uudistega leiab ka facebookist.
Fotograaf: Meeli Laidvee
Make-up: Reet Härmat
Juuksed: Karmen Koitla, Õnnepesa ilusalong
Kingad ja kotid: Vivian Vau kingasalong
Stilist: Anne-Mari Pikand
Modellid: Kristiine ja Cristina
Pildistamise koht: Kõltsu Mõis

veebruar - detsember 2018

Algataja

Donna Nordica

Donna Nordica on kodumaine moebränd aastast 2013. Disainid teeme ise, õmbleme Linnamäel, Haapsalu külje all. Teeme naistele kleite, mis sobivad kandmiseks hommikust õhtuni, nii tööl kui pidulikumal puhul. Materjalideks palju trikotaazhi, nii segakiudest kui ka looduslikest, nii trükimustriga kui ühevarvilisi. Lemmikmudeliks on kujunenud pikk maani hõlmikkleit. Populaarsed on ka meie villased kampsunmantlid ning suvised puuvillased pikad pitskleidid. Donna Nordica salong-pood asub Tallinnas Raua 34, ka meie facebooki lehel on olemas ostuvõimalused.