"Tere tulemast! Olete oodatud!"

Usume, et EV100 jõuab ja jääb meie külla kõige paremini läbi meie trikoloori ja vabaõhukeskuse oma lipu. Lipp on märk kuuluvusest ja lugupidamisest. Lehviv lipp on märk, et ollakse oodatud.

Valmis!
Valmis!

Sünnipäevakingituseks Eesti Vabariigile soovime paigaldada Kaagvere vabaõhukeskusesse 12m lipumasti Eesti lipu ja mastivimpli jaoks ning 6-meetrise lipumasti vabaõhukeskuse banner-bar tüüpi lipu jaoks. Mastivimpel oleks igapäevaselt üleval ja kinnitaks kuuluvust ja seda, et meie kodu on meile kallis. Lipupäevadel lehviks mastis muidugi pidulikult täismõõdus Eesti lipp, mille plagin tuulega kostaks üle küla. Mõlemale lipumastile paigaldatakse ilmastikukindel kleebis, millelt saab lugeda, et need mastid on paigaldatud kingitusena Eesti Vabariigile 100. sünnipäeva puhul. Väiksemas lipumastis lehviks alaliselt vabaõhukeskuse oma banner-bar tüüpi lipp, et öelda kõigile: "Tere tulemast! Olete oodatud!". Usume, et lipud ja vimplid annavad igale üritusele juurde pidulikkust ja kasvatavad meie armastus oma maa vastu. Rõhutavad kohalolu ja kuuluvust. Mis saakski olla parem kink Eesti Vabariigi 100 sünnipäeva puhul kui riigi kohalolu rõhutamine läbi sümboli, läbi trikoloori ja kutsuda inimesi olema aktiivsed vabas õhus.

Kaagvere vabaõhukeskus on tänaseks populaarne vaba aja veetmise koht terves piirkonnas. Lisaks jalgpallile saab mängida discgolfi, lauatennist, võrkpalli, malet, on laste mänguväljak ja ronila, jooksurada ümber jalgpallistaadioni ja korvpalli korv.

Meie tegemistest saab rohkem lugeda:
https://kadisaarso.wixsite.com/kawershof/uudised

Algataja

MTÜ Külaselts Kawershof

Meie eesmärk on otsida ja leida Kaagvere külale paremaid arenguvõimalusi; arendada vabatahtlikkuse ideed; olla osaline küla maine kujundamisel; parendada küla elanikkonna elukeskkonda; toetada külaelanike ühtekuuluvustunde tekkimist mitmekesiste ühisürituste kaudu; avardada laste vabaajaveetmise võimalusi; elavdada kogu piirkonna kultuurielu, avardada silmaringi, täiendada teadmisi, organiseerida koolitusi; aktiviseerida ühiskondlikust elust kõrvalejäänud inimesi; edendada koostööd kodukandis tegutsevate seltsidega; viia läbi lõbustus ja vaba aja tegevusi. Viimastel aastatel on eesmärkide saavutamiseks tehtud usinasti projektitööd. Külla on juurde loodud mitmeid vaba aja veetmise võimalusi eeskätt aktiivset elulaadi hindavatele ja väikeste lastega külaelanikele. Oma tegemisi ja piirkonna uudiseid kajastame FB Kaagvere Kuulutaja ja oma kodulehe kaudu: https://www.facebook.com/groups/395360853832731/ https://kadisaarso.wixsite.com/kawershof