Tervislikust elurõõmust särav Eesti maa küla

Soovime kingitusena EV100 puhul paigaldada oma kodukülla väikese spordikompleksi.

Valmis!
Valmis!

Väikese sportimiskompleksi avamist tähistame tervisepäevaga, kuhu planeerime mitmeid üritusi. Tervisepäev on avalik ja tasuta üritus Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks. Sammume rõõmsamalt tervema Eesti poole. Üritusele on oodatud ka naaberkogukondade pered, projekt on mõeldud kogu ümbruskonna kogukondade hüvanguks. Tänu Eesti Külaliikumise Kodukant Kogukondade EV100 taotlusvoorule on võimalik paigaldada spordiala, mis pakub huvitavad sportlikke võimalusi. Kahjuks asuvad praegused erinevate atraktsioonidega mängu- ja spordiväljakud küladest liiga kaugel. Soovime, et külaelanikud saaksid treeninguvahendeid igapäevaselt kasutada ja maal elades teistega võrdselt sportimisest rõõmu tunda.

Eesti Külalikumise Kodukandi taotlusvooru Kogukondade EV100 kaudu rahastatud projektiga „Tervislikust elurõõmust särav Eesti maa küla“ on soetatud välitrenažöörid ja -võimlemiskompleks.

Vajame kogukonna abikäsi sporditarvete paigaldamisel ja ettevalmistavate tööde teostamisel, transpordil.

Külaelanike ja külaseltsi liikmete ühise ettevõtmisena rajatakse midagi, mis rõõmustab ka kõige väiksemat külaelanikku ja vanavanematele külla tulnud lapselast. 

Algataja

MTÜ Nihatu Külaselts