Toetame EV100 filmiprogrammi

Hektor Light toetab EV100 konkursi võitnud draamasarja "Pank" valmimist. 

Seriaal asetab fookusesse ühe riigi, kahe panga ja terve rea inimeste võidud ning kaotused.

Seriaal «Pank» valmib EV100 programmi raames ning asetab fookusesse ühe riigi, kahe panga ja terve rea inimeste võidud ning kaotused. Kümne tunni jooksul rullub vaatajate ees lahti draama 1990ndate Eestist: spetsiifilisest ajajärgust, mis jättis kõigisse jälje − kellesse haava, kellesse jumaliku käepuudutuse. Seriaal käsitleb läbi pangandusprisma 1990ndate turbulentset Eestit ning selle muutumist tänaseks ühiskonnaks, seades esikohale võidud ja kaotused, konfliktid ja lootused.

Osaliselt tõestisündinud lool põhineva sarja autoriteks on Eero Epner ja Tarmo Jüristo. Telesarja produtsendid on Paul Aguraiuja ja Kaspar Kaljas. Kümneosaline draamasari linastub ETV ekraanil Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva programmi raames alates 2018. aasta sügisest.

Algataja

Hektor Light

Hektor Light on aastast 1994 valgustitega tegelev firma. Hektor Light tuntakse kui hea ja kvaliteetse disain- ja tehniliste valgustite maaletoojat. Erinevas stiilis ja hinnavahemikus valgusteid saab valida ja osta Hektor Lighti esindustes ja kauplustes ning ka e-poes. Lisaks on võimalik tellida elektriprojekti või valgusarvutust ja leida Hektor Lighti vahendusel just teile sobilik sisearhitekt. Hektor Lighti esindavad pika kogemusega oma ala spetsialistid. Aitame Teil olla isikupärane, säästlik ning muuta elu elamisväärseks läbi heade valguslahenduste! Teie Hektor Light www.hektor.ee

Märksõnad