Kontakt

 

Üldkontakt 

E-posti aadress

 info@ev100.ee

Aadress

Rahukohtu 1, 15161 Tallinn

Korraldustoimkond 

Jaanus Rohumaa

EV100 korraldustoimkonna juht

E-post: jaanus@ev100.ee
Telefon: 693 5607
Mobiil: 575 01023

Elo Aun

EV100 korraldustoimkonna assistent

E-post: elo@ev100.ee
Telefon: 693 5602
Mobiil: 534 021 86

Maarja-Liisa Soe

EV100 programmi juht

E-post: maarja-liisa@ev100.ee
Telefon: 693 5608
Mobiil: 555 457 09

Jorma Sarv

EV100 ja EL eesistumise rahvusvahelise programmi juht

E-post: jorma@ev100.ee
Mobiil: 502 3343

Anneli Ohvril

EV100 turundus- ja kommunikatsioonijuht

E-post: anneli@ev100.ee
Telefon: 693 5593
Mobiil: 529 7557
 

Liis Laurits

EV100 programmi haldur

E-post: liis@ev100.ee
Telefon: 693 5616
Mobiil: 5193 8172
 

Heilika Pikkov

EV100 ja EL eesistumise rahvusvahelise programmi haldur

E-post: heilika@ev100.ee
Mobiil: 5691 2091

Margus Kasterpalu

EV100 suursündmuste juht

E-post: margus@ev100.ee
Mobiil: 510 6171

 

Mari Valgepea

EV100 konsultant
ja ''Eesti 100 tamme'' projekti juht

E-post: mari@ev100.ee
Mobiil: 518 4716

Anna Lindpere

EV100 ja EL eesistumise rahvusvahelise programmi turunduskoordinaator

E-post: anna@ev100.ee
Telefon: 693 5432
Mobiil: 5646 3229

Mai Vahtrik

EV100 turundusnõunik

E-post: mai@ev100.ee
Mobiil: 511 1752

Kadi Kesküla

EV100 kunstiprojektide koordinaator

E-post: kadi.keskula@cca.ee
Mobiil: 510 9125

Kristel Üksvärav

EV100 muusikasündmuste koordinaator

E-post: kristel.peikel@gmail.com
Mobiil: 515 6329

Allan Tamme

''Igal lapsel oma pill'' projekti juht

E-post: pilliprojekt@gmail.com
Mobiil: 566 80200
 

Juhtrühm 

Toomas Kiho

EV100  juhtrühma esimees

E-post: toomas@ev100.ee

 

Tiit Pruuli

EV100 juhtrühma liige

E-post: tiit@ev100.ee

Margus Kasterpalu

EV100 juhtrühma liige

E-post: margus@ev100.ee

Jaanus Rohumaa

EV100 juhtrühma liige

E-post: jaanus@ev100.ee
 

Anneli Ohvril

EV100 juhtrühma liige

E-post: anneli@ev100.ee
 

Maakondlikud toimkonnad 

Riin Kivinurm

Harju maakond
E-post: riin.kivinurm@harju.maavalitsus.ee
 

Eve East

Ida-Viru maakond
E-post: eve.east@ida-viru.maavalitsus.ee

Tiina Tegelmann

Jõgeva maakond
E-post: 
tiina.tegelmann@jogeva.maavalitsus.ee

Ello Odraks

Lääne-Viru maakond
E-post: ello.odraks@virol.ee

Eha Ristimets

Pärnu maakond
E-post: 
eha.ristimets@parnu.maavalitsus.ee

Igor Taro

Põlva maakond
E-post: igor.taro@polva.maavalitsus.ee

Age Tekku

Rapla maakond
E-post: age.tekku@rapla.maavalitsus.ee

Raivo Peeters

Saare maakond
E-post: raivo.peeters@saare.maavalitsus.ee

Eveli Kuklane

Võru maakond
E-post: 
eveli.kuklane@voru.maavalitsus.ee

Alo Aasma

Järva maakond
E-post: alo.aasma@jarva.maavalitsus.ee

Kaja Mõts

Valga maakond
E-post: kaja.mots@valga.maavalitsus.ee
 

Kristi Erkmann

Lääne maakond
E-post: 
kristi.erkmann@laane.maavalitsus.ee

Liivi Ollino

Lääne maakond
E-post: 
liivi.ollino@laane.maavalitsus.ee