Kontakt

 

Üldkontakt 

E-posti aadress

 info@ev100.ee

Aadress

Rahukohtu 1, 15161 Tallinn

Meediapäringud

press@ev100.ee

Korraldustoimkond 

Jaanus Rohumaa

EV100 korraldustoimkonna juht

E-post: jaanus@ev100.ee
Telefon: 693 5607
Mobiil: 575 01023

Elo Aun

EV100 korraldustoimkonna assistent

E-post: elo@ev100.ee
Telefon: 693 5602
Mobiil: 534 021 86

Maarja-Liisa Soe

EV100 programmi juht

E-post: maarja-liisa@ev100.ee
Telefon: 693 5608
Mobiil: 555 457 09

Jorma Sarv

EV100 rahvusvahelise programmi juht

E-post: jorma@ev100.ee
Mobiil: 502 3343

Liis Laurits

EV100 programmi haldur

E-post: liis@ev100.ee
Telefon: 693 5616
Mobiil: 5193 8172
 

Heilika Pikkov

EV100 rahvusvahelise programmi haldur

E-post: heilika@ev100.ee
Mobiil: 5691 2091

Margus Kasterpalu

EV100 suursündmuste juht

E-post: margus@ev100.ee
Mobiil: 510 6171

 

Mari Valgepea

EV100 konsultant (sh EV100 veebilehe haldus)
ja ''Eesti 100 tamme'' projekti juht

E-post: mari@ev100.ee
Mobiil: 518 4716

Anna Lindpere

EV100 rahvusvahelise programmi kommunikatsiooni- ja turundusnõunik

E-post: anna@ev100.ee
Mobiil: 5646 3229

Kadi Kesküla

EV100 kunstiprojektide koordinaator

E-post: kadi.keskula@cca.ee
Mobiil: 510 9125

Kristel Üksvärav

EV100 muusikasündmuste koordinaator

E-post: kristel.peikel@gmail.com
Mobiil: 515 6329

Allan Tamme

''Igal lapsel oma pill'' projekti juht

E-post: pilliprojekt@gmail.com
Mobiil: 566 80200
 

Kristo Mäe

EV100 turundus- ja kommunikatsioonijuht

E-post: kristo@ev100.ee
Telefon: 693 5593
Mobiil: 5558 8166

Merle Jantson

EV100 igas külas projekti koordinaator

E-post: merle@jantson.ee
Telefon: 526 1891

Kertu Rattus

EV100 programmi assistent

E-post: kertu@ev100.ee
Mobiil: 5645 7887

Maia Burlaka

Venekeelse kommunikatsiooni konsultant
PR Partner OÜ

E-post: maia@prpartner.ee
Telefon: 52 25 400

Stina Pley

EV100 kommunikatsiooninõunik (sh meediapäringud)

E-post: stina@ev100.ee
Telefon: 693 5593
Mobiil: 56 900 642

Kerli Rannala

EV100 suurprojektide korraldaja

E-post: kerli@ev100.ee
Mobiil: 583 67 178
 

Marju Sokman

EV100 turundusnõunik

E-post: marju@ev100.ee
Tel. 516 9671

Liisi Taremäe

EV100 turunduskonsultant (sh EV100 logo kasutamisega seonduv info)

E-post: liisi@ev100.ee
Tel. 5397 5259 

Juhtrühm 

Toomas Kiho

EV100  juhtrühma esimees

E-post: toomas@ev100.ee

 

Tiit Pruuli

EV100 juhtrühma liige

E-post: tiit@ev100.ee

Margus Kasterpalu

EV100 juhtrühma liige

E-post: margus@ev100.ee

Jaanus Rohumaa

EV100 juhtrühma liige

E-post: jaanus@ev100.ee