Kontakt

 

Üldkontakt 

E-posti aadress

info@ev100.ee

Aadress

Rahukohtu 1, 15161 Tallinn

Meediapäringud

press@ev100.ee

Korraldustoimkond 

Jaanus Rohumaa

EV100 korraldustoimkonna juht

E-post: jaanus@ev100.ee
Telefon: 693 5607
 

Liis Laurits

EV100 programmi haldur

E-post: liis@ev100.ee
Telefon: 693 5616
Mobiil: 5193 8172
 

Kristel Tuul

EV100 konsultant (kommunikatsioon ja turundus)

E-post: kristel.tuul@riigikantselei.ee
Tel. 505 4231

EV100 suursündmused 

Margus Kasterpalu

EV100 suursündmuste juht

E-post: margus@ev100.ee
Mobiil: 510 6171

 

EV100 projektide juhid 

Kadi Kesküla

EV100 kunstiprojektide koordinaator

E-post: kadi.keskula@cca.ee
Mobiil: 510 9125

Merle Jantson

EV100 igas külas projekti koordinaator

E-post: merle@jantson.ee
Telefon: 526 1891

Juhtrühm 

Toomas Kiho

EV100  juhtrühma esimees

E-post: toomas@ev100.ee

 

Tiit Pruuli

EV100 juhtrühma liige

E-post: tiit@ev100.ee

Margus Kasterpalu

EV100 juhtrühma liige

E-post: margus@ev100.ee

Jaanus Rohumaa

EV100 juhtrühma liige

E-post: jaanus@ev100.ee