Üle-eestiline EV100 nuti- ja reisimäng

EV100 nutimängus tuleb reaalselt külastada kokku üle 1000 Eestimaa kauni või huvitava koha, kus saad selle kohta palju huvitavat teada ja pead vastama ka ühele EV100 teemalisele küsimusele.

Valmis!
Valmis!

See on reisimäng, mille eesmärk on (taas)avastada põnevaid kohti Eestimaal ning saada üht-teist huvitavat teada nii nende kohtade endi kui Eesti ajaloo, looduse, inimeste jm kohta üldiselt.
Mängus on üle Eesti ca 1000 punkti ja kokku 2x500 küsimust. Kõik küsimused on seotud Eestiga. Vastused on üldjuhul leitavad netist. Mäng kestab aasta lõpuni, nii et aega kodumaa avastamiseks on piisavalt. Ja muidugi, see on tasuta, meie kingitus EV100 sünnipäevaks :) Et mängida, lae alla NaviCup nimeline mobiilirakendus. Sisene EV100 mängu, trüki enda või tiimi nimi ja mailiaadress ning vajuta Register. Avaneval kaardil näedki kõiki punkte. Kui jõuad punkti, avaneb äpi ekraanil infoleht, mis räägib sellest kohast ja lõpus on küsimus, millele peab vastuse leidma. Küsimus ei ole alati selle kohaga seotud. Ära muretse kui vastad valesti, sul on võimalus veel proovida. Mäng on toreda ajaviide, kuid keda innustab võistlusmoment, siis nende jaoks on olemas ka reaalajas tulemuste tabel. Punkte on palju, nii et aeg ei ole esmatähtis. Iga kuu lõpus teeme vahefiniši ja kingime igale alavõistluse võitjale väikese meene. Alavõistlused on jaotatud Loodus, Matkarajad, Monumendid, Ajaloolised ehitised ja Tuletornid. Lisavõistlus käib ka lahedamate piltide kategoorias, aga selle juhendi leiad juba punktides kui mängima hakkad. Tulemusi ja pildigaleriid hakkad nägema siin -https://navicup.com/events/#/ev100-nutimang.
Niisiis, pange NaviCup'i äpp peale ja jagage infot sõpradega. Apple kasutajad, te peate õige pisut kannatama :( Infot saab https://www.facebook.com/nutimang/ TOREDAID ELAMUSI! PS. Kõik punktid tulevad koostöös EAS-ga visitestonia.com süsteemist. Asukoha vead andke meile  teada.

Iga kuu loosime välja auhindu punkte läbinud osalejate vahel. Lisaks teeme ka vahekokkuvõtteid ja meeneid saavad ka näiteks parimate piltide eest!

Algataja

Mittetulundusühing VABA

MTÜ VABA korraldab rahvaspordi- ja orienteerumisüritusi ja on loonud mobiilirakenduse NaviCup millega saab selliseid üritusi ka nutikal moel läbi viia.