Ülemaailmne EV100 üheslaulmine Pärnu-Jaagupi kihelkonnas

19. augustil algusega kell 19.00 toimub suur ülemaailmne eestlaste Üheslaulmine, tähistamaksnii meie omariikluse sajandat sünnipäeva kui meie taasiseseisvumist 27 aasta eest. 

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST

19. augustil toimub ülemaailmne EV100 üheslaulmine. Pärnu-Jaagupis koguneme kell 19.00 rahvamaja hoovi, et Üheslaulmine meie kihelkonnas teoks saaks. 

Korraldaja

Eesti Jaakobitee Sõprade Selts

Eesti Jaakobitee Sõprade Seltsi eesmärgiks on koguda ja vahendada kõikvõimalikku teavet, mis puudutab palverännakut Santiago de Compostelasse ehk camino-t ehk jaakobiteed ning palverännakuid Eesti jaakobiteedel, mis ühendavad Eesti Jaakobi kirikuid. Jaakobitee Sõprade Selts sünd 1.veebruaril 2015. aastal oli loomulikuks jätkuks alates 2011.aastast toimuvatele Eesti jaakobitee palverändurite kokkutulekutele ning 2010 avanenud Facebook´i leheküljele. Leiame, et jaakobitee palverändureid koondav vabakond on vajalik, sest palverännakud maailma erinevatesse pühadesse paikadesse ja ka Eestis kohapeal saavad üha enam tähelepanu ning muutuvad järjest populaarsemaks viisiks võtta aeg maha, leida vastuseid küsimustele, otsida iseennast ja Jumalat. Seltsis toimetame põhikirjaliselt ja õhinapõhiselt. Tunneme, et ise palverännul käinutena tahame midagi tagasi anda nii jaakobiteele kui järgmistele minejatele. Lisainfot seltsi tegevusest leiate kodulehelt www.camino.ee