Vabana ja väärikalt sada saja järel

Tegin Eesti Vabariigile sünnipäevaks jalgratta, et kulgeda tervelt ja stiilselt uue saja suunas.

Valmis!
Valmis!

Riik - see oleme meie. Olen minagi osa. See, mida teeme, määratleb paljuski selle, kes me oleme. Igal inimesel võiks olla hobi. See annab elusse värvi.
Minu elukutseks on anda noortele inimestele teadmisi, suuniseid, et nad oleksid osavad, nutikad ja tehniliselt taiplikud. Minu hobi käib sama jalga mu tööga. Nokitsen ja nikerdan. Ülevaadet tehtud töödest leiab aadressilt: facebook.com/MY571QUE/
Öeldakse, et pole mõtet leiutada jalgratast. Võtsin selle töö siiski ette. Ratas sai cruiser- tüüpi ning lisaks sõitmisele on üks funktsioonidest ka visuaalse naudingu pakkumine. Liikur on väärikas - alumiiniumist raam ja detailid on kõik poleeritud, kandmas diskreetselt EV100 sümboolikat.
Eestlane olla on uhke ja hää ning uhkusega esitlen oma kingitust kodumaa sünnipäeval. Rattasõit annab erilise vabadustunde ja on ju vabadus osa ühest mõistlikust riigist. Juba Albert Einstein on öelnud: "Elu on nagu jalgrattasõit - tasakaalu hoidmiseks peab olema liikumises." Palju õnne eesti - liigume kõik üheskoos edasi.
Ps. Kingitus on fotografeeritud Kultuurikatla ruumes.
Kokkuleppel võin ratast anda EV100 seonduvatele üritustele esitlemiseks.

EV100 ratas sisaldab poole aasta jagu töötunde.

Hinnake Eesti disaini.

Algataja

Asmo Villak

Tavaline Eesti Mees. Elab elu nii hästi kui oskab ja loodab, et homne päev on veel parem kui tänane. Ta on ise oma õnne sepp. Ei sepista vaid õnne - on õnnelik sepistades ka muid väärtuseid. Tehtud töödega saab tutvuda: facebook.com/MY571QUE/