Vabariigi aastapäeva tõukekelgumatk Lämmijärvel!

“Eesti Matkaliidu liikmesoraganisatsiooni juubelimatk”

EST ENG RUS

Alustame retke Lämmijärve kaldalt- RMK Mäe loodusmaja juurest. Edasi liigume Värska lahel. Teekonnal teeme puhkepeatuse Värska rannas, kus heidame piiriülese pilgu Venemaale, räägime siinsete asukate ürgpõnevast kultuurist ning kui veab näeme jääalust kalapüüki. Retke lõpetame RMK Mäe Loodusmaja juures. 
Peale matka võimalik minna sulistama Värska Veekeskusesse! 

Niisiis stardime 24.02.2019 kell 11 Mäe Loodusmaja juurest. Kogu matka pikkus on u. 7 km, kestvuseks 2 tundi. Osavõtjad saavad varustuseks kerged matkatõukekelgud või soovi korral istmega soome kelgud (andke oma soov broneerimisel teada), jäänaasklid. 
Matka hind on 25 € täisk ja 12 € laps. 
Hind sisaldab: matkakorraldus, tõukekelk, jäänaasklid, matkajuht, peale retke autojuhtide transport. Hind ei sisalda sööki ja veekeskuse külastust. 

Mida kaasa võtta, mida selga panna? Tuulekindel, kihiline, soe riietus, müts, sall, kindad. Jalanõud tugeva tallamustriga ja soojad. Väikesesse seljakotti termos tee või kakaoga, külmumiskindlalt pakitud võileivad. Taskusse ID kaart!

Regamiseks saatke kiri oma kontaktide ja osalejate arvuga aadressile: info@matkajuht.ee või helistage regamiseks numbrile 56678113 
Ainult sel viisil regamine tagab koha matkal. 
Registreerujatele saadame täpsema matkainfo!

#EV100 #tõukekelgumatk #matkad #värskaveekeskus #matkajuht #Kickslegging 

Korraldaja

Matkajuht OÜ