Valeria Fjodorova pastellmaalid "Pilvede mäng"

Tallinna Männiku raamatukogu pakub 2018. aastal EV100 projekti raames noortele kunstnikele (14–26aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogus.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

Männiku raamatukogus saab külastada Vlaeria Fjodorova pastellmaalide näitust "Pilvede mäng"

"Olen 18aastane ning õpin Keila Koolis. Näituse pildid sündisid  sel aastal, osaledes Nõmme Kultuurikeskuses toimuvas  Kaja Hiiemaa kunstistuudios. Pilvede maalimise idee tekkis koostöös teiste kunstistuudio õpilastega.

Näitus koosneb  pastellmaalidest,  mis kujutavad pilvist taevast. Tavaline valge pilv mängib oma muutuvate toonidega sõltuvalt päikese asukohast. Päikese asukohast sõltuvad värvikontrastid, varjud ja eriti säravad kohad.  Ma loodan, et naudite koos minuga pilvede värvimängu."

Korraldaja

Tallinna Keskraamatukogu

Tallinna Keskraamatukogu põhieesmärgiks on tagada Tallinna elanikele vaba juurdepääs informatsioonile, toetada elukestvat õppimist ja enesetäiendamist. Meie missiooniks on olla avatud igaühele, pakkudes juurdepääsu informatsioonile, teadmistele, oskustele ja kultuurile. Me pakume ja arendame teenuseid, mis aitavad tallinlastel ning meie linna külalistel olla aktiivne, informeeritud ja täisväärtuslik ühiskonnaliige. Me edendame elukestvat õpet, kasvatame rõõmu lugemisest igas eas inimeses, pakume inspiratsiooni ja elamusi, loome võimalusi eneseväljenduseks ja -arendamiseks ning suhtlemiseks üksteise ja maailmaga. Meie väärtusteks on sõbralikkus, usaldusväärsus, asjatundlikkus, innovaatilisus ja efektiivsus. Meie visioon: Muudame elu rikkamaks!