Valgu discgolfi park

Kingime EV100 puhul discgolfi pargi, sest see spordiala pakub kehalist koormust ja sobib mängimiseks igas vanuses inimestele.

Valgu on väike paik kaunil Eestimaal. Rajades discgolfi pargi liidame kogukonna ühtsemaks, tutvustame kogu Eestile oma kodukohta- mänguhuvilised on rajale oodatud, kuna park jääb avatuks kõikidele inimestele. Pakkudes vaba-aja veetmiseks paremaid võimalusi liidab see noori kodukandiga ja elu maal ei sure välja.
Sportlik tegevus aitab hoida noori eemal hälbivast käitumisest, samuti aitab see ka täiskasvanud elanike tervisehoiakuid positiivses suunas kujundada. Discgolfi pargi rajamine aitab tõsta kodukoha väärtust ja läbi selle üldist enesehinnangut ja muuta tervisekäitumine loomulikuks tegevuseks, mis aitab ka sellele kaasa, et tuua noored virtuaalmaailmast reaalsete tegevuste juurde. Tervisekäitumise uuringud näitavad, et terviserajatised aitavad vähendada tervistkahjustavate ainete tarbimist. Sageli proovivad noored keelatus aineid just igavusest. Discgolfi park liidab inimesi ühise tegevusega, sest mängu on võimalik treenimise nimel küll ka üksi mängida, aga huvitavam on mitmekesi.
See kingitus sobib EV100 väga hästi, sest jääb paljudeks aastateks ja on suunatud kõigile meie kodanikele. Märjamaa vallas ei ole praegu ühtegi discgolfi rada, Valgu park oleks teerajaja. Kohalik omavalitsus aitab ja toetab pargi rajamist.

Kevadel 2018 alustame pargi rajamist, septembris avame ja sealt edasi jääb park avatuks kõigile

Ootame rahalist toetust, et idee ellu viia

Algataja

Valgu Põhikool

Valgu Põhikool asub Märjamaa vallas Raplamaal